Osvieženie zo starej školy

Bez názvu
Foto: ZNÁMI NEZNÁMI

BRATISLAVA 26. júla (WBN/PR) – Leto a letné mesiace sú predurčené na letné úlety. Takým je bez pochýb aj úlet dvojice zo starej školy slovenského rapu. David zo Senca, autor projektu Zvuk Ulice a ako človek, ktorý má v stredoeurópskom regióne pravdepodobne najviac vedomostí o rapovej a funkovej hudbe ako prvý. A ako druhý zúčastnený na projekte je Kam? Čo? zo Žužulety, ktorý dal priestor na vzostup veľkému množstvu aktuálnych a už medzičasom aj neaktuálnych interpretov a zároveň je organizátorom koncertov amerických rapových umelcov a skupín v našom hlavnom meste.

ZNÁMI NEZNÁMI. Jednoducho povedané. Sú známi v okruhu svojich ľudí alebo aj trošku viac a zároveň sú neznámi. Známi Neznámi vychádzajú so skladbou ALEBO. Funková hudba, slovenské slová v prevedení typickom a charakteristickom pre obidve osobnosti.

Slovenská hudobná scéna nemá takúto skladbu. Určite aj to je dôvod prečo sa chalani rozhodli ku skladbe natočiť videoklip. Klip sa nakrúcal v priebehu minulého týždňa neďaleko Senca. “Dielo bude jednoduché, ale silné”, komentoval Kamčo. Nakrúcania sa zúčastnila ďalšia zaujímavá postava, a to Pavol Pluhár. Človek, ktorý je tvárou pre americkú značku pouličného oblečenia Dickies a zároveň s touto značkou aj podniká v Nových Zámkoch. “Som stotožnený so svojou značkou”, konštatuje Pavol Pluhár, ktorý podporuje brejkerov zo Serede a tanečníkov zo skupiny Dickies Break Dance Group bude taktiež možné vidieť vo videoklipe ku skladbe Alebo.

Známi Neznámi pripravujú viac a postupne sa určite dozvieme ďalšie novinky o pripravovaných skladbách. Dôležité však je, že aktuálne niečo nové pre svojich fanúšikov pripravili, a je to skladba Alebo. – https://soundcloud.com/zvuk-ulice/zn-mi-nezn-mi-alebo.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom