Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žiadosť
Foto: ilustračné, Getty Images

Otvorili grantovú výzvu na podporu kultúry v hlavnom meste

BRATISLAVA 22. novembra (WebNoviny.sk) – Grantová výzva na podporu kultúry v Bratislave Ars Bratislavensis na rok 2019 je otvorená. Záujemcovia o podporu z grantového programu hlavného mesta pre rozvoj kultúry môžu svoje žiadosti predkladať do 31. decembra tohto roka.

Posudzovanie žiadostí sa bude riadiť Štatútom grantového programu Ars Bratislavensis,“ informovala agentúru SITA hovorkyňa Bratislavy Zuzana Onufer.

Zaslanie žiadostí

V jednom kalendárnom roku môže žiadateľ získať dotáciu na podporu maximálne troch žiadostí. Maximálna výška dotácie jednému žiadateľovi v jednom kalendárnom roku na všetky žiadosti je 10 000 eur.

Žiadosti treba doručiť v jednom exemplári na adresu: Hlavné mesto SR Bratislava, Oddelenie kultúry, školstva, športu a mládeže, Primaciálne námestie 1, 814 99 Bratislava (na obálke uviesť v ľavom dolnom rohu poznámku „Ars Bratislavensis„).

Tlačivo odovzdajú záujemcovia spolu s predpísanými prílohami a súčasne aj e-mailom bez príloh vo formáte .docx na adresu granty.ars@bratislava.sk. Žiadateľ musí doručiť kompletnú žiadosť hlavnému mestu do termínu uzávierky. Výsledky grantových konaní budú zverejňované po schválení odporúčaní grantovej komisie primátorom mesta na webovom sídle hlavného mesta.

Výzva grantového programu Ars Bratislavensis na rok 2019 je na webovej stránke hlavného mesta.

Podpora umeleckých a kultúrnych akcií

Vlani mesto Bratislava prostredníctvom grantu Ars Bratislavensis podporilo celkovo 320 projektov v celkovej výške 330-tisíc eur.

Grantový program na podporu kultúry sa orientuje na podporu umeleckých a kultúrnych aktivít v Bratislave a aktivít, ktoré propagujú Bratislavu na Slovensku a v zahraničí. Program vznikol na základe uznesenia Mestského zastupiteľstva hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy z roku 2003.

Odporúčané články

Cirkevná dychová hudba v Detve oslávi storočnicu Slováci v ankete rozhodli o novej ŠPZ pre Bratislavu, víťazná skratka získala až 89 percent hlasov

Neprehliadnite

Tigrica ušla z národného parku a unavená prespala celý deň v posteli vystrašeného Inda Video: Bezpečne a v limite, Sagan aj na zadnom kolese splnil v 13. etape Tour de France misiu Čaputová by nemala zasahovať do vnútorných problémov iných štátov, podľa Danka môže poškodiť vzťahy Glosa: Silikónové implantáty by nemali byť dôvodom na preukaz ŤZP Gál rozhodol o nevyhostení Vinogradova, podľa právnikov to môže spôsobiť medzinárodnú blamáž Prezidentka Čaputová rozumie túžbam komunity LGBTI, zároveň chápe aj obavy o stav rodín

Témy

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X