Pattinson a Stewart majú za sebou prvý poškandálový rozhovor

Robert Pattinson a Kristen Stewart
Spoločné filmovanie Roberta Pattinsona a Kristen Stewart. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 2. novembra (WEBNOVINY) – Robert Pattinson a Kristen Stewart poskytli televíznej stanici MTV prvé spoločné interview od škandálu okolo herečkinej nevery.

Okrem dvojice moderátor Josh Horowitz vyspovedal ich hereckého kolegu Taylora Lautnera a neskôr sa k nim pripojila autorka ságy Twilight Stephenie Meyer.

Týmto rozhovorom sa pre hviezdy upírskej filmovej série začal nabitý program plný interview, fotografovaní a rôznych akcií, ktorých cieľom je propagácia snímky Twilight sága: Úsvit – 2. časť. Očakávaný film sa do kín dostane už o dva týždne.

Napriek tomu, že rozhovor mal byť len o filme, moderátor si neodpustil ukážku fotografie Pattinsona a Stewart z halloweenskej párty, na ktorej mala herečka ružovú parochňu a slnečné okuliare a jej partner jednoduchú plastovú masku so zvýrazneným obočím.

Obrazom: Sexi herečka Kristen Stewart

„Vyzerám tam úžasne,“ poznamenala sarkasticky 22-ročná Stewart, ktorá vysvetlila, že jej maska mala znázorňovať postavu, ktorú Natalie Portman stvárnila vo filme Na dotyk (2004). „V tom filme sa dosť menila, ale ja som bola jednou jej časťou,“ prezradila s úsmevom.

Celý rozhovor sa niesol v zábavnej atmosfére, herci sršali vtipom a stále sa smiali. Okrem otázky o Halloweene sa už všetky ostatné týkali výlučne ságy Twilight a o romániku Stewart so ženatým režisérom nepadlo ani slovo.

Obrazom: Filmový upír Robert Pattinson

Fotografie, na ktorých sa Kristen Stewart objíma a bozkáva so 41-ročným filmárom Rupertom Sandersom, sa na verejnosť dostali koncom júla. Obaja sa okamžite verejne ospravedlnili všetkým, ktorých ich nevera zasiahla.

Herečka sa krátko po tom odsťahovala z domu, ktorý s Pattinsonom dovtedy zdieľala. V súčasnosti k sebe opäť hľadajú cestu a podľa dostupných zdrojov aj zverejnených fotografií opäť tvoria pár.

Video: Rozhovor Roberta Pattinsona a Kristen Stewart

https://www.youtube.com/watch?v=OHWOiSb5Kg8

Informácie pochádzajú z webstránky www.mtv.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kristen StewartNatalie PortmanRobert Pattinson