Paul McCartney opätovne vydá jeho dva klasické albumy

Paul McCartney
Sir Paul McCartney na koncerte v Los Angeles. Foto: AP Photo/Chris Pizzello

BRATISLAVA 7. mája (WEBNOVINY) – Anglický spevák a bývalý člen liverpoolskej kapely The Beatles Paul McCartney toto leto opätovne vydá dva zo svojich najpopulárnejších sólových albumov – McCartney a McCartney II – v štandardnej a luxusnej edícii. Spevákove nahrávky, ktoré vyšli po jeho účinkovaní v populárnej kapele, remastroval tím zo štúdií Abbey Road.

Okrem štandardných skladieb sa na novej verzii debutového albumu z roku 1970 bude nachádzať aj zatiaľ nevydaný materiál – live verzie jeho hitov Maybe I’m Amazed a Every Night. Luxusná verzia albumu bude obsahovať aj DVD s televíznymi vystúpeniami McCartneyho, ako aj ďalší bonusový materiál. Na albume McCartney II, ktorý pôvodne vyšiel v roku 1980, sa budú nachádzať aj nealbumová skladba Wonderful Christmastime a live verzia piesne Coming Up.

Luxusné verzie obidvoch albumov budú obsahovať brožúrku s fotografiami, ktoré urobili McCartney a jeho zosnulá manželka Linda. Opätovné vydania albumov McCartney a McCartney II sa na trh dostanú 14. júna.

Informácie zverejnila webová stránka DigitalSpy.co.uk.

Paul McCartney – Every Night (Live)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Paul McCartney