Peter Bič Project zahrá 27. septembra v Bratislave

Slávik 2012
Víťaz kategórie rádioslávik roka 2012 skupina Peter Bič Project a speváčka Eva Máziková (vpravo) počas slávnostného odovzdávania cien v hudobnej ankete Slávik 2012. Bratislava, 3. február 2013. Foto: SITA/Gabriel Kuchta

BRATISLAVA 24. septembra (WEBNOVINY) – Slovenská formácia Peter Bič Project sa predstaví 27. septembra v bratislavskom divadle Heineken Tower Stage.

Skupina sa na samostatný koncert veľmi teší a možno pripravia aj prekvapenie. “Na koncert sa veľmi tešíme. Po letných festivaloch je to po dlhom čase náš koncert, ktorý nie je nijako časovo obmedzený a môžeme si tam robiť, čo chceme. Samozrejme, zahráme skladby z nášho zatiaľ posledného albumu Say it Loud (2012), ale aj staršie. Momentálne s kapelou cvičíme, takže možno pripravíme aj nejaké prekvapenie,“ prezradil Peter Bič, ktorý s projektom prijal pozvanie na koncert od Jána Ďurovčíka.

“Som šťastný, že u nás skupina Peter Bič Project zahrá! Veľmi im fandím. Speváčka Katka Kostovčík pochádza rovnako ako ja z Michaloviec, takže o to viac sa z ich úspechu teším. Keď budem v Bratislave, tak si koncert určite nenechám ujsť,“ vyjadril sa mentor a spolumajiteľ Heineken Tower Stage Ján Ďurovčík.

Peter Bič Project majú na konte hity ako Hey Now a Thinking About You. Kapela nedávno získala nomináciu na MTV European Music Awards, čo ich, samozrejme, potešilo. “Na ocenenia príliš nie sme, ale nominácia na cenu MTV nás veľmi potešila. Pretože to je prestížne ocenenie a pre hudobníkov jedno z najvýznamnejších. Keď som sa to dozvedel, otvoril som si fľašu a dal som si od radosti panáka,“ prezradil Bič.

Informácie pochádzajú od Nory Krchňákovej z agentúry Propaganda House a z webovej stránky www.heinekentowerstage.sk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ján ĎurovčíkPeter Bič