Peter Cehlárik, Lee Stemniak
1
Hráči Boston Bruins Peter Cehlárik (vľavo) a Lee Stemniak (vpravo). Foto: archívne, SITA/AP

Peter Cehlárik sa blysol víťazným gólom v AHL, vyhlásili ho za prvú hviezdu zápasu

PROVIDENCE 23. marca (WebNoviny.sk) – Slovenský hokejista Peter Cehlárik skóroval pri triumfe Providence nad Bellevillom 2:0 v piatkovom stretnutí nižšej zámorskej súťaže AHL a vyhlásili ho za prvú hviezdu zápasu.

Dvadsaťtriročný krídelník otvoril skóre duelu v 19. min. Pre rodáka zo Žiliny to bol 32. bod (12+20) v 43. stretnutí v tejto sezóne AHL. Ďalších 20 štartov pridal za Boston v NHL s bilanciou 4 góly a 2 asistencie.

Marko Daňo nebodoval pri triumfe Manitoby nad Coloradom 2:0, nepresadil sa ani Marián Studenič a jeho Binghamton podľahol Springfieldu 2:7.

Video: „Žraloci“ podľahli „káčerom“ v prvej minúte predĺženia, prehral aj Washington s Ovečkinom Video: Sekera asistoval pri triumfe Edmontonu v zápase NHL, Pánik a Černák rozdali po tri „hity“

Foto: Kiska sa stretol s Beblavým a Trubanom, hovorili o možnostiach spolupráce Šéfka firmy v Poľsku nezavolala záchranku nelegálnemu zamestnancovi, mŕtvolu odviezla do lesa Video: Neďaleko jazera Müritzsee sa zrazili dve stíhačky Eurofighter Video: Šesť zadržaných počas akcie Rokok obvinili z drogovej trestnej činnosti Limity na financovanie politických strán sú podľa Bugára potrebné, ale návrh Danka ešte nevidel Zimné olympijské hry 2026 budú v Taliansku, Miláno uspelo so svojou kandidatúrou Poslanci budú opäť vyberať mená kandidátov na sudcov, v parlamente bude ďalšia voľba