Peter Dvorský – spevák s veľkým srdcom

Peter Dvorský
Peter Dvorský

BRATISLAVA 13. septembra (WBN/PR) – Má hlas ako zvon a srdce tiež. Peter Dvorský (58) patrí medzi spevákov, ktorí sa rozhodli využiť svoj talent a popularitu na podporu dobrej veci. V tomto prípade na pomoc deťom, ktoré prekonali detskú mozgovú obrnu, a to prostredníctvom benefičného podujatia Hviezdy pre Harmony určeného širokej verejnosti.

V septembri 2010 organizuje nadácia Petra Dvorského Harmony v spolupráci s neformálnym Združením zahraničných obchodných komôr na Slovensku charitatívny koncert Hviezdy pre Harmony, ktorého výťažok podporí Rehabilitačné centrum Harmony poskytujúce sociálne služby, väčšinou formou Koncert sa uskutoční presne v deň 59. narodenín Petra Dvorského, 25. septembra v bratislavskej Sibamac aréne.

Na koncerte vystúpia okrem Petra Dvorského a jeho bratov aj ďalší velikáni bez nároku na honorár. Sú nimi hviezdy ako Martin Babjak, Adriana Kučerová, Sisa Sklovská, Katarína Hasprová, skupina Fragile, hviezda z USA Nicole J. McCloud a mnohí ďalší. Organizátori očakávajú účasť a teda aj podporu približne až 1000 koncertných nadšencov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Adriana KučerováKatarína HasprováPeter DvorskýSisa Sklovská