Pharrell Williams sa podieľa na novom albume Adele

Pharrell Williams
Americký producent, rapper a spevák Pharrell Williams. Foto: SITA/ AP

BRATISLAVA 29. júna (WEBNOVINY) – Americký producent, spevák a rapper Pharrell Williams sa podieľa na novom albume anglickej speváčky Adele. Štyridsaťdvaročný rodák z Virgínie to povedal moderátorovi Ryanovi Seacrestovi, ktorý ho vyspovedal počas podujatia Cannes Lions International Festival of Creativity.

„Je úžasná skladateľka,“ poznamenal Williams, pričom uviedol, že interpretkin nový album vzniká pomaly, pretože stále odbieha za dvojročným synom Angelom. „Príde, otvorí si zápisník a povie vám, že má 20 minút. Takže na to, aby ste niečo vytvorili, máte 20 až 30 minút. Keď uplynú, ukáže vám, čo napísala. Potom sa vyparí a venuje sa svojmu nádhernému chlapcovi,“ vysvetlil Williams.

K spolupráci s Adele sa hudobník vyjadril aj vlani. „Bolo by úžasné spolupracovať s takou talentovanou umelkyňou. Som z nej nadšený, odkedy som počul skladbu Rolling In The Deep. Ak by sa vyskytla príležitosť na spoluprácu, tak by som určite súhlasil. Myslím, že v dnešnej dobe ľudia príliš neuvážene porovnávajú súčasných interpretov s legendami. V prípade Adele je to však úplne zaslúžené. Hlas, aký má ona, sa podobne, ako to bolo u Mariah Carey a Whitney Houston, objaví iba približne raz za dvadsať rokov,“ uviedol pre portál Contact Music.

Informácie pochádzajú z webstrány www.aceshowbiz.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe AdeleMariah Careypharell williamsPharrell WilliamsWhitney Houston