Pitbull a Chris Brown zverejnili videoklip k piesni Fun

Pitbull
Pitbull by mal v polovici júla na trh uviesť album Dale. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 21. júna (WEBNOVINY) – Americký r’n’b spevák Chris Brown a rapper Pitbull zverejnili video k spoločnej skladbe s názvom Fun.

O réžiu novinky, v ktorej vidieť luxusné autá, palmy, rýchle člny či krásne ženy, sa postaral Gil Green. Ten v minulosti spolupracoval napríklad s Lil Wayneom, Natashou Bedingfield, Seanom Kingstonom či Cher Lloyd. Pieseň Fun pochádza z Pitbullovej štúdiovky Globalization (2014).

Video: Nový videoklip k skladbe Fun
Chris Brown

má zatiaľ na konte sedem štúdioviek – sólovky Chris Brown (2005), Exclusive (2007), Graffiti (2009), F.A.M.E. (2011), Fortune (2012), X (2014) a tiež spoločný album s rapperom Tygom s názvom Fan Of A Fan: The Album (2015).

K jeho najúspešnejším singlom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss (feat. T-Pain), With You, Forever, Yeah 3x, Look At Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes), Turn Up The Music, Don’t Wake Me Up a Loyal (feat. Lil Wayne & Tyga).

V roku 2012 získal za nahrávku F.A.M.E. cenu Grammy v kategórii Najlepší r’n’b album. Zviditeľnil sa tiež napadnutím speváčky Rihanny či konfliktami s Drakeom a Frankom Oceanom.

Pitbull

, vlastným menom Armando Christian Pérez, je rodákom z Miami, jeho rodičia však pochádzajú z Kuby. Na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2001.

Prvú štúdiovku s názvom M.I.A.M.I. vydal v roku 2004, po nej nasledovali nahrávky El Mariel (2006), The Boatlift (2007), Rebelution (2009), Armando (2010), Planet Pit (2011), Global Warming (2012) a Globalization (2014).

V polovici júla by mal na trh uviesť album Dale. Je tiež zakladateľom vydavateľstva Mr. 305 Inc., s ktorým spolupracuje aj slovenská speváčka Celeste Buckingham.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Chris BrownLil WaynePitbull