Placebo vydali záznam koncertu z Kambodže

Placebo
Foto: SITA

BRATISLAVA 14. decembra (WEBNOVINY) – Britská rocková skupina Placebo vydala exkluzívne v internetovom obchode iTunes záznam poloakustického koncertu z Kambodže.

Kapela združená okolo speváka Briana Molka tam vystúpila ešte 7. decembra 2008, pričom dejiskom ich koncertu bol chrám Angkor Wat z 12. storočia. Placebo boli vôbec prvou rockovou skupinou, ktorá sa predstavila na mieste zapísanom vo svetovom dedičstve UNESCO.

Fanúšikovia, ktorí si koncertný záznam s názvom Live At Angkor Wat stiahnu, dostanú okrem deviatich skladieb aj 10-stranový booklet vo formáte pdf s doteraz nezverejnenými fotografiami Briana Molka.

Placebo v súčasnosti tvoria: Brian Molko (spev, gitara, klávesy), Stefan Olsdal (gitara, basgitara, klávesy) a Steve Forrest (bicie nástroje). Skupina má na konte šesť štúdiových nahrávok, siedmy album by chceli nahrať v roku 2012. Medzi ich najväčšie hity patria skladby ako Pure Morning, Every You Every Me, Slave to the Wage, Special K, The Bitter End, This Picture, Song to Say Goodbye alebo For What It’s Worth.

Informáciu zverejnila webová stránka NME.com.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom