Plníme vianočné priania!

600x400 foto 1.jpg
Bory Mall

BRATISLAVA 20. decembra 2017 (WBN/PR) – Na počiatku bolo slovo. Zo slova prianie sa stalo. Z lásky k slovu zrodila sa láska k prianiu. A tak si ľudia začali priať. „Láska plodí dobroty. Dobro ja – dobro ty.“ Povedal raz známy básničkár Šimon Ondruš. Hovorí sa, že najkrajšie sviatky v roku nie sú len o  výzdobe a vianočných želaniach… No čo ak sa tie priania splnia?

Perex foto 300x300.jpg
Bory Mall

Príbeh Vianoc by mal mať dušu, mal by byť jedinečný. Ktorý je ten váš? Keď vianočné dekorácie rozosievajú čaro a mágiu, cítime sa ako v rozprávke… V Bratislave je jedno obchodné centrum, ktorému sa to dokonale podarilo. Hlavnú úlohu tu hrá svetelné divadlo v podobe miliónov lediek, lustre, prskavky a sviečky, tiež netradičný vianočný stromček a lesné zvieratká najrôznejších druhov.

Azda vám ešte chýbajú nejaké darčeky alebo rozmýšľate ešte nad ďalšou výzdobou? Poradíme vám, preneste sa do detstva. Inšpirujte sa obľúbenou rozprávkou! Môže to byť hoc aj sova z príbehov o Harry Potterovi alebo biely králik z rozprávky Alica v krajine zázrakov. Nájdite spôsob, ako vyvolať emóciu a prekvapenie.

Foto 2.jpg
Bory Mall

Aké by to boli Vianoce bez želaní? Na námestí pri veľkom vianočnom stromčeku v Bory Mall čakajú vianoční poštári – sovy, aby odniesli vaše želania do veľkého sovieho hniezda. Venujte ich sebe alebo tomu, na kom vám veľmi záleží. Že už ste veľkí a neveríte na splnené priania? Spoľahnite sa na zázrak Vianoc…

Daj si pozor, čo si želáš. Môže sa to splniť v Bory Mall!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom