Plus pre Vás je na Facebooku

Bez názvu
Plus pre Vás Foto: Nestlé

BRATISLAVA 24. júla (WBN/PR) – Sociálne siete hýbu internetovým svetom, tou najväčšou a azda aj najpopulárnejšou je práve Facebook. Na Slovensku zažívame „facebookový boom“ iba posledných pár rokov. Prezentujú sa na ňom nielen jednotlivci, ale i spoločnosti. Webový portál Plus pre Vás oslovuje od zimnej sezóny 2010/2011 ročne desiatky tisíc spotrebiteľov, zaujímajúcich sa o vyvážený životný štýl. Vďaka profilu www.facebook.com/PlusPreVas.sk bude odteraz pre svojich priaznivcov ešte dostupnejší. Návštevník tu získa aktuálne informácie o novinkách na stránkach Plus pre Vás, zároveň bude mať možnosť reagovať a vyjadrovať svoj názor priamo na dané témy.

Komunikácia je samozrejmou súčasťou našich životov už odjakživa. Využívame stále novšie a účinnejšie prostriedky, ktoré nám umožňujú zdieľať informácie rýchlejšie, efektívnejšie a zábavnejšou formou. Facebook toto všetko dokáže, a preto teraz nájdete stránky Plus pre Vás i tam. Týmto spôsobom máme ako spoločnosť Nestlé nielen možnosť efektívne a cielene komunikovať o vyváženom životnom štýle, ale najmä viesť dialóg priamo so spotrebiteľmi.

Návštevníci facebookového profilu sa môžu pýtať na to, čo ich zaujíma, zdieľať svoje zážitky, názory a diskutovať spoločne s ostatnými. Webový portál Plus pre Vás funguje v dvoch jazykových mutáciách, a aj facebookový profil je k dispozícii v českej a slovenskej verzii. Fanúšikovia sa tu dozvedia všetko o nových článkoch, súťažiach, zaujímavých tipoch a pobavia sa vtipnými príspevkami na aktuálne témy.

O spoločnosti Nestlé

Nestlé, medzinárodná potravinárska spoločnosť s centrálou vo Švajčiarsku, vstúpila do českej potravinárskej výroby ako strategický investor začiatkom 90. rokov 20. storočia. Nestlé Česká republika taktiež pôsobí aj na slovenskom trhu. V Českej republike Nestlé vyrába v závodoch ZORA Olomouc a SFINX Holešov čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami ako ORION, MODRÉ Z NEBA, ŠTUDENTSKÁ PEČAŤ, DELI, MARGOT, BON PARI, JOJO, LENTILKY. Na Slovensku Nestlé vyrába v závodoch Prievidza kulinárske výrobky pod značkami MAGGI a CARPATHIA. Na český a slovenský trh prináša Nestlé aj ďalšie značkové potraviny – tyčinky KIT KAT, rozpustnú kávu NESCAFÉ, dojčenskú, detskú aj klinickú výživu NESTLÉ či potravu pre domáce zvieratá PURINA, FRISKIES a DARLING. Rastúcu obľubu si získavajú kávové kapsľové systémy, ako NESCAFÉ DOLCE GUSTO a prémiový systém NESPRESSO. Raňajkové cereálie NESTLÉ ako napríklad FITNESS alebo nové GRANKO uvádza na trh spoločnosť Cereal Partners CzechRepublic, spoločný podnik Nestlé a GeneralMills. Viac na www.nestle.sk a www.plusprevas.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie FacebookNestlé