Počas párty v dome herečky Demi Moorovej sa utopil muž (†21)

V bazéne herečky Demi Moorovej sa utopil počas párty v jej dome 21-ročný mladík. Foto: Youtube.com

LOS ANGELES 20. júla (WEBNOVINY) – V bazéne patriacom k domu, ktorý v Los Angeles vlastní americká herečka Demi Moorová, sa v nedeľu ráno nešťastnou náhodou utopil 21-ročný muž. Oznámil to denník Los Angeles Times s odvolaním sa na miestneho koronera.

„Som v úplnom šoku,“ reagovala 52-ročná herečka vo vyhlásení, ktoré podľa agentúry AP zverejnila jej hovorkyňa. Moorová v ňom ďalej uviedla, že práve teraz, keď dostala túto „zdrvujúcu správu“, sa nachádza mimo USA, kam išla za svojimi dcérami na oslavu narodenín.

Herečka označila incident, ku ktorému došlo na večierku zorganizovanom jej asistentom, za „nepredstaviteľnú tragédiu“. „Moje srdce je s rodinou a priateľmi tohto mladého muža,“ dodala.

Losangeleská polícia prišla na miesto krátko po piatej hodine ráno miestneho času na základe telefonátu na núdzovú linku 911. Následne bol mladík vyhlásený za mŕtveho.

Utopený muž bol identifikovaný ako Edenilson Steven Valle. Počas večierka zmizol na desať alebo 15 minút, potom jeho bezvládne telo našli plávať v bazéne.

Foto: SITA/AP

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Demi Moore