Podľa čitateľov GQ sa z Britov najlepšie oblieka Hiddleston

Hiddleston
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 3. januára (WEBNOVINY) – Najlepšie obliekajúcom sa Britom roka 2013 podľa čitateľov pánskeho magazínu GQ je Tom Hiddleston, známy napríklad ako Loki z filmov o marvelovských superhrdinoch.

Ako prezradil v rozhovore pre tento mesačník, jeho jediné heslo týkajúce sa štýlu znie: „Snažte sa nevyzerať ako hlupák!“.

Na dvojke je neohrozený víťaz predošlého ročníka Robert Pattinson, ktorého GQ pochválilo predovšetkým za výber oblekov na premiérach. Tretí je David Tennant, predstaviteľ Desiateho Doktora zo seriálu Pán času (2005), po ňom nasleduje model David Gandy, známy z kampaní značiek Dolce & Gabbana či Marks & Spencer.

Piate miesto si od čitateľov GQ vyslúžil Benedict Cumberbatch, ktorého magazín ocenil za charizmu a to, že si pri obliekaní dáva pozor na detaily. Šestka patrí hviezde filmu Hobit: Neočakávaná cesta (2012) Martinovi Freemanovi. Toho mesačník označil za „najviac oblečením posadnutého hobita„, keďže Freeman sa svojou láskou ku kvalitnému oblečeniu netají.

Na siedmom mieste je Tennantov nasledovník v Pánovi času, Jedenásty Doktor Matt Smith. Vďaka nemu je podľa GQ seriál štýlovejší a Smith sa výborne oblieka aj mimo obrazovky. Prvým hudobníkom v rebríčku a zároveň prvým pánom, ktorý má extravagantnejší štýl obliekania, je Sergio Pizzorno z kapely Kasabian. Ten je na osmičke. Po ňom nasleduje model Oliver Cheshire a na desiatej priečke je spevák Gary Barlow.

Vlastný rebríček zostavili redaktori GQ, za najlepšie obliekajúceho sa Brita označili Dana Stevensa známeho zo seriálu Panstvo Downton (2010). V prvej päťke sú aj Tom Hiddleston, Tinie Tempah, Nick Grimshaw a Dermot O’Leary. Do päťdesiatky podľa redaktorov sa prebojovali napríklad Idris Elba, princ Charles, Robert Pattinson, Eddie Redmayne, Gary Barlow, Andrew Garfield, Tom Hardy, Elton John, Daniel Craig, Bill Nighy alebo Gary Oldman.

Rebríček najlepšie obliekajúcich sa Britov roka 2013 podľa čitateľov GQ:

1. Tom Hiddleston

2. Robert Pattinson

3. David Tennant

4. David Gandy

5. Benedict Cumberbatch

6. Martin Freeman

7. Matt Smith

8. Sergio Pizzorno

9. Oliver Cheshire

10. Gary Barlow

Rebríček najlepšie obliekajúcich sa Britov roka 2013 podľa redaktorov GQ:

1. Dan Stevens

2. Tom Hiddleston

3. Tinie Tempah

4. Nick Grimshaw

5. Dermot O’Leary

6. Idris Elba

7. Robert Pattinson

8. Princ Charles

9. David Walliams

10. Eddie Redmayne

11. Gary Barlow

12. Damien Lewis

13. Andrew Garfield

14. David Furnish

15. Richard Ayoade

16. David Gandy

17. Zayn Malik

18. Angelo Galasso

19. George Lamb

20. Tom Hardy

21. Elton John

22. Grayson Perry

23. Miles Kane

24. Benedict Cumberbatch

25. Daniel Craig

26. Chuka Umunna

27. Bill Nighy

28. David Cameron

29. Gary Oldman

30. Bradley Wiggins

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrew GarfieldBenedict CumberbatchDaniel CraigDavid CameronElton JohnGary BarlowGary OldmanIdris ElbaMartin FreemanMatt Smithprinc CharlesRobert PattinsonTom Hardy