Pohreb namiesto svadby, Stalloneov syn sa chcel ženiť

Stallone
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 16. júla (WEBNOVINY) – Americký herec Sage Stallone, ktorého v piatok našli mŕtveho, sa plánoval cez víkend oženiť. Tvrdí to jeho právnik George Braunstein, podľa ktorého syn hviezdneho Sylvestra Stallonea chcel svadbu v Las Vegas.

„Keď som sa s ním posledný raz rozprával, hovoril mi o tom, ako sa ožení. Plánoval nejakú zábavnú svadbu v kostýmoch v Las Vegas,“ povedal pre E! News.

Hovorí sa o tom, že 36-ročný Sage mohol zomrieť na predávkovanie, pretože v jeho izbe našli niekoľko nádobiek s liekmi. To však jeho právnik popiera so slovami, že herec nemal žiadne problémy so závislosťou a bol „veľmi kreatívny, energický a plný života“.

Tiež sa objavili tvrdenia, že vo svojom losangeleskom dome ležal mŕtvy minimálne tri dni, ale ako upozornil Braunstein, ešte 17 hodín predtým, ako našli jeho telo, zverejnil na Facebooku nové fotografie. Polícia nepredpokladá, že šlo o samovraždu.

Stallone
Foto: SITA/AP

V nedeľu vykonali pitvu, no losangeleský okresný koroner ešte čaká na výsledky toxikologických testov, ktoré by mali byť hotové o šesť týždňov. Sylvester Stallone mal Sagea s prvou manželkou Sashou Czack a podľa jeho slov je z jeho smrti zdrvený.

„Túto bolestivú stratu budeme cítiť do konca našich životov. Sage bol našim prvým dieťaťom a stredom nášho vesmíru, a ja vás skromne prosím o to, aby ste jeho pamiatku nechali na pokoji,“ vyjadril sa pre portál TMZ.

„Keď rodič stratí dieťa, neexistuje väčšia bolesť. Preto ľudí prosím, aby rešpektovali pamiatku môjho talentovaného syna a súcitili s jeho milujúcou matkou Sashou,“ dodal.

Sage na filmovom plátne debutoval po boku svojho otca vo filme Rocky V. (1990), kde spolu hrali otca a syna. Spolupracovali i na snímke Denné svetlo (1996) a objavil sa tiež vo filmoch ako The Manson Family (2003), Chaos (2005) alebo Pod Moskvou (2006). V roku 2006 nakrútil krátkometrážnu drámu Vic.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Silvester StalloneSylvester Stallone