Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: Hypocentrum
5. novembra 2014 SprávySlovensko od WBN/PRSITA Diskusia()

Poistiť svoje dieťa? Dobrá vec, či zbytočnosť?

BRATISLAVA 5. novembra (WBN/PR) – Spoliehať sa na to, že vám bude na prípadnú liečbu detských úrazov či chorôb stačiť dostatočná finančná rezerva sa niekedy nevypláca. Úrazy a choroby sa nevyhýbajú ani deťom a liečba, hlavne ťažších úrazov a ochorení, býva finančne rovnako náročná, ako liečba dospelých. V porovnaní s tým je cena poistenia, ktorá býva iba niekoľko eur mesačne, zanedbateľná.

Aké riziká kryje poistenie detí?

1. ÚRAZY S TRVALÝMI NÁSLEDKAMI

Neoceniteľnou pomocou hlavne v prípadoch, keď je potrebné zabezpečovať dieťaťu špeciálne zdravotnícke pomôcky alebo upraviť domáce prostredie.

2. DROBNÉ ÚRAZY

Ide napríklad o zlomeniny a v niektorých prípadoch i popáleniny. V tomto prípade sa bavíme o paušálnom plnení, ktoré predstavuje akési bolestné za spôsobený úraz. Pokrýva časť nákladov v súvislosti s liečením úrazu.

3. DENNÉ ODŠKODNÉ

Za čas nevyhnutný na liečenie úrazu alebo v prípade hospitalizácie dieťaťa v dôsledku úrazu alebo choroby. Plnenie pokrýva výpadok časti rodinného príjmu v prípade, ak jeden z rodičov zostáva s dieťaťom doma.

4. KRITICKÉ CHOROBY

To je téma, ktorej by sa asi každý najradšej vyhol, ale žiaľ, vážne ochorenia postihujú aj deti. Ich liečba je náročná nielen psychicky, ale hlavne finančne. Plnenie môže pomôcť zabezpečiť vhodnú liečbu alebo pobyt v zdravotníckom zariadení.

Porovnanie vhodných poistných produktov

Foto: Hypocentrum

Autor článku: Angelika Peclerová, poistný poradca

Hypocentrum finančné služby, s.r.o.

www.hypocentrum.sk

Tel.: +421 911 343 103

E-mail: angelika.peclerova@hypocentrum.sk

Dohodnúť bezplatnú konzultáciu

Odporúčané články

Ako efektívne zabezpečiť svoju hypotéku? Hertha Berlín si chce poistiť služby Pekaríka, potvrdil to aj manažér klubu

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...