Policajti objasnili brutálnu smrť 44-ročnej Košičanky

Polícia hľadala drogy vo vlakoch
Železničná polícia počas preventívno-bezpečnostnej akcie zameranej na vyhľadávanie omamných a psychotropných látok v obvode železničných dráh. Bratislava, 11. marec 2015. Foto: ilustračné, SITA/Robert Tappert

BRATISLAVA/KOŠICE 20. decembra (WebNoviny.sk) – Policajti objasnili brutálnu smrť 44-ročnej Košičanky. Jej telo našli ešte v máji na Alejovej ulici v Košiciach pod teplovodným potrubím, na mieste kde sa zdržiavajú bezdomovci. V týchto dňoch z obzvlášť závažného zločinu vraždy a znásilnenia vyšetrovateľ obvinil troch mladíkov z Medzeva v okrese Košice-okolie. Ako informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, páchatelia mali iba 17, 20 a 22 rokov.

Ženu pred smrťou znásilnili a surovo dobili. Mala rozsiahle devastačné poranenia tváre a rozbitú lebku. Tieto zranenia boli vzhľadom na ich rozsah smrteľné. Trojica skončila v cele aj s návrhom na vzatie do väzby. Dvom starším hrozí trest na 20 až 25 rokov, v prípade mladistvého sa trestná sadzba znižuje na polovicu. Vzhľadom na citlivosť a závažnosť prípadu polícia bližšie okolnosti otrasného činu nebude zverejňovať.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom