Polícia hľadá Bronislava, má schizofréniu a je bez dokladov

Bronislav bedlovic
Bronislava Bedloviča z obce Lipany videli naposledy v stredu 16. októbra 2013, keď okolo 23.00 hodine odišiel z domu. Foto: SITA/KRPZ Prešov

BRATISLAVA 18. októbra (WEBNOVINY) – Polícia pátra po nezvestnom Bronislavovi Bedlovičovi, narodenom 12. októbra 1979 s trvalým pobytom v Lipanoch v okrese Sabinov.

Ako informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, menovaný je nezvestný od 16. októbra, keď ho okolo 23:00 naposledy videli v mieste jeho trvalého bydliska.

Odtiaľ odišiel na neznáme miesto a domov sa nevrátil. Nepodal o sebe žiadnu správu príbuzným, ani sa inak nekontaktoval.

Jeho doklady a telefón našli nasledujúci deň 17. októbra na železničnej stanici v Bratislave. Nezvestný je psychiatrický pacient – schizofrenik.

Vysoký je 185 cm, má štíhlu postavu, krátke svetlohnedé vlasy, modré oči a nosí okuliare. Naposledy mal pravdepodobne oblečené tmavosivé nohavice, tmavomodrý rolák a obuté mal tenisky svetlosivej farby.

Polícia žiada ľudí, aby akékoľvek poznatky k nezvestnému Bronislavovi Bedlovičovi oznámili na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva PZ v Prešove, na telefónnom čísle 0961 80 3371 alebo na ktoromkoľvek policajnom útvare či na linke 158.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom