Polícia hľadá neznámeho vodiča, zrazil 16-ročného chlapca

Cesty I. triedy budú bezpečnejšie
Cesta I. triedy v Nitrianskom kraji po modernizácii a nainštalovaní aktívnych LED dopravných gombíkov upozorňujúcich vodičov na chodcov. Bezpečnostné riziká na ďalších cestách boli eliminované výmenou, doplnením a skvalitnením dopravného značenia, obnovením vodorovného značenia, ako aj doplnením chýbajúcich smerových stĺpikov. Foto: SITA

BRATISLAVA 27. augusta (WEBNOVINY) – Polícia pátra po neznámom vodičovi, prípadne svedkoch dopravnej nehody, ktorá sa stala 2. júla okolo obeda v Prešove.

Ako agentúru SITA informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, neznámy vodič na neznámom aute na Ulici Laca Novomeského zrazil na priechode pre chodcov 16-ročného chlapca.

Ten zistil, že ma zranenú nohu a nehodu nahlásil. Neznámy vodič neposkytol zrazenému chodcovi svoje osobné údaje, polícia preto po vodičovi pátra.

Polícia žiada svedkov, ktorí v tom čase prechádzali okolo, prípadne samotného vodiča neznámeho vozidla, aby kontaktovali políciu.

Urobiť tak môžu na Okresnom dopravnom inšpektoráte OR PZ v Prešove alebo na telefónnom čísle 0961 80 35 19. Políciu môžu tiež kontaktovať na linke 158 či na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom