Polícia hľadá svedkov zrážky na diaľnici D1, vodička Peugeotu ohrozila aj ďalšieho šoféra

POLÍCIA: Spôsobila nehodu a ohrozila policajta
Trest na tri až osem rokov hrozí vodičke, ktorá vo štvrtok ráno utiekla z miesta nehody a popoludní chcela zraziť policajta. Pri naháňačke policajti museli vystreliť zo služobnej zbrane a vodičku dostali von z auta až za pomoci donucovacích prostriedkov. Andreu R. vyšetrovateľ obvinil z útoku na verejného činiteľa a spracoval podnet na väzobné stíhanie. Na prípade aj naďalej pracujú. Bratislava, 5. apríl 2019. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

BRATISLAVA 26. apríla (WebNoviny.sk) – Policajti hľadajú svedkov zrážky strieborného Peugeotu 206 a vozidla Chrysler PT Cruiser. Nehoda sa stala ešte 4. apríla krátko po 08:15 na 6 km diaľnice D1 v Bratislave smerom do Petržalky.

Vodička Peugeotu z miesta ušla, hliadka diaľničného oddelenia ju vypátrala a zadržali jej vodičský preukaz. Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szieff, to ju však nezastavilo v tom, aby popoludní znovu nasadla do vozidla a navyše pri tom ohrozila aj policajta.

Muži zákona po akčnej naháňačke nebezpečnú vodičku zastavili. Vystreliť museli aj zo služobnej zbrane. Polícia hľadá aj vodiča, ktorého táto vodička riskantnou a nebezpečnou jazdou ohrozila v blízkosti Domkárskej ulice v ten istý deň krátko pred 13:40. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť, je možné oznámiť na linke 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR