Polícia našla u Gabriela marihuanu, extázu aj pervitín, Žilinčanovi hrozí až desať rokov väzenia

Drogy, polícia SR
Z drogovej trestnej činnosti polícia obvinila 34-ročného Gabriela zo Žiliny. Počas akcie policajti vykonali viaceré prehliadky a zaistili rastlinný materiál, tabletky aj kryštalické látky. Predbežným skúmaním zistili, že ide o marihuanu, extázu a pervitín v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 305 bežným jednotlivým dávkam drogy. Bratislava, 1. október 2018. Foto: SITA/KR PZ Žilina


BRATISLAVA 1. októbra (WebNoviny.sk) – Zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi obvinila polícia 34-ročného Gabriela zo Žiliny.

Ako informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, počas akcie policajti vykonali v Žiline viaceré prehliadky a zaistili rastlinný materiál, tabletky aj kryštalické látky. Predbežným skúmaním zistili, že ide o marihuanu, extázu a pervitín v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 305 bežným jednotlivým dávkam drogy.

Obvinenému mužovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na tri roky až 10 rokov. Na obvineného muža vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR