Polícia objasnila bankovú lúpež v Leviciach, obvinili Roberta a Darka

polícia, auto
Foto: ilustračné, www.facebook.com

BRATISLAVA/LEVICE 21. júna (WebNoviny.sk) – Policajti objasnili bankovú lúpež z konca mája v Leviciach. Dvaja maskovaní a ozbrojení muži si odniesli bankovky v rôznych menách v celkovej hodnote viac ako 50-tisíc eur.

Vyšetrovateľ z obzvlášť závažného zločinu obvinil 33-ročného Roberta a 21-ročného Darka. Hrozí im trest na 10 až 15 rokov. Ako informovala nitrianska krajská polícia na svojej facebookovej stránke, vyšetriť sa to podarilo aj vďaka dvom policajtom z Ostrihomského Policajného veliteľstva.

Maďarských kolegov Gergelya Lamperta a Tibora Jároka pozvali na Krajské riaditeľstvo PZ v Nitre, kde sa im vedenie osobne poďakovalo. Ich pomoc pri pátraní po obzvlášť nebezpečných páchateľoch, podozrivých z niekoľkých ozbrojených bankových lúpeží, ku ktorým došlo na území Nitrianskeho kraja, ale aj v iných krajinách Európy prispela k objasneniu prípadu.

POLÍCIA: Objasnila májovú bankovú lúpežž
Policajti objasnili bankovú lúpež z konca mája v Leviciach. Dvaja maskovaní a ozbrojení muži si odniesli bankovky v rôznych menách v celkovej hodnote viac ako 50-tisíc eur. Vyšetrovateľ z obzvlášť závažného zločinu obvinil 33-ročného Roberta a 21-ročného Darka. Hrozí im trest na 10 až 15 rokov. Vyšetriť sa to podarilo aj vďaka dvom policajtom z Ostrihomského Policajného veliteľstva. Maďarských kolegov Gergelya Lamperta a Tibora Jároka pozvali na Krajské riaditeľstvo PZ v Nitre, kde sa im vedenie osobne poďakovalo. Bratislava, 21. jún 2019. Foto: SITA/KR PZ Nitra.
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom