Polícia označila zápas Slovensko – Maďarsko za rizikový, v Trnave budú aj dopravné obmedzenia

polícia, Slovensko, futbal, Trnava
Foto: ilustračné, SITA

TRNAVA 19. marca (WebNoviny.sk) – Polícia v súvislosti s medzinárodným futbalovým zápasom Slovensko – Maďarsko, ktorý sa bude hrať na Štadióne Antona Malatinského v Trnave vo štvrtok 21. marca, plánuje na nevyhnutný čas uzatvoriť Kollárovu ulicu.

Čiastočne ju uzatvoria podľa trnavskej policajnej hovorkyne Martiny Kredatusovej približne v čase od 14:00 do 23:00, pričom obmedzenie sa môže meniť podľa vývoja bezpečnostnej situácie. Zápas kvalifikácie na majstrovstvá Európy vo futbale je označený za rizikový.

Kollárovu ulicu polícia uzatvorí od budovy Právnickej fakulty Trnavskej univerzity po vjazd do podzemných garáží City Areny. Obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený vjazd z Kollárovej ulice oproti vchodu do nákupného centra.

„Polícia žiada občanov, aby s týmito obmedzeniami rátali a svoj program si naplánovali tak, aby sa ich obmedzenia čo najmenej dotkli,“ dodala Kredatusová. Mesto Trnava v súvislosti so štvrtkovým futbalovým zápasom informovalo, že po celý deň bude uzatvorená aj Športová ulica v susedstve štadióna.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR