Polícia pátra po dievčati, ktoré ušlo z Reedukačného centra v Spišskom Hrhove

Viktória Kajošová z Veľkého Grobu
Hľadaná 17-ročná Viktória Kajošová z Veľkého Grobu v okrese Galanta, ktorá ešte 15. júla ušla počas vychádzky z Reedukačného centra v Spišskom Hrhove. Foto: SITA/KR PZ Prešov

BRATISLAVA 31. augusta (WebNoviny.sk) – Polícia pátra po maloletej 17-ročnej Viktórii Kajošovej z Veľkého Grobu v okrese Galanta, ktorá ešte 15. júla ušla počas vychádzky z Reedukačného centra v Spišskom Hrhove. Ako informovala agentúru SITA prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, dievča sa po vychádzke do centra nevrátilo a dodnes o sebe nepodalo žiadnu správu.

Dievča má 162 centimetrov, štíhlu postavu, hnedé oči a dlhé hnedé vlnité vlasy. Na sebe mala oblečenú čiernu mikinu, čierno-biele legíny, pásikavé ponožky čierno-bielo-rožovej farby a obuté mala čierne plátené tenisky bez šnúrok. Na zápästí ľavej ruky má vytetované písmeno K.

Akékoľvek informácie o nezvestnej Viktórii Kajošovej môžu občania oznámiť na oddelení pátrania okresného riaditeľstva polície v Poprade, na telefónnom čísle 0961 89 3371 alebo na linke 158.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR