Polícia pátra po kokaíne, ktorý zabil Whitney Houston

Whitney Houston
Whitney Houston Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 24. marca (WEBNOVINY) – Polícia v Beverly Hill naďalej vyšetruje, či sa v hotelovej izbe zosnulej speváčky Whitney Houston nachádzali nejaké drogy, predovšetkým kokaín.

Ten v jej tele odhalili toxikologické testy, ktorých výsledky zverejnil vo štvrtok úrad losangeleského koronera. Detailnú správu z pitvy by mali zverejniť v priebehu dvoch týždňov.

Polícia sa taktiež snaží zistiť, ako Houston kokaín získala a či niekto zo speváčkinho sprievodu pred príchodom paramedikov drogy z izby neodstránil. „Je to naďalej otvorené vyšetrovanie. Nemôžem však v tomto momente prezradiť žiadne detaily,“ uviedol pre magazín People hovorca polície Beverly Hills Mark Rosen.

Whitney Houston zomrela v sobotu 11. februára. Bez známok života ju našli vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Pitvu vykonali krátko po jej úmrtí, presná príčina smrti však zatiaľ nebola známa, pretože sa čakalo na výsledky toxikologických testov. Speváčku pochovali 19. februára na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey.

Whitney Houston – I Will Always Love You

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Whitney Houston