Polícia zadržala Snoop Dogga, mal pri sebe veľa peňazí

Snoop Dogg
Snoop Dogg Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 17. októbra (WEBNOVINY) – Amerického rappera Snoop Dogga zadržala nórska hraničná polícia, pretože mal pri sebe priveľa peňazí v hotovosti.

Ešte v piatok ho zastavili zamestnanci imigračného úradu, keď mieril na autogramiádu v obchode so športovým oblečením v Osle a odtiaľ na koncert v tamojšej Spektrum Arene.

Rapper na svojej stránke na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter napísal „práve som na nórskej hranici a dostávam zabrať, pretože mám pri sebe priveľa peňazí. Nórsko, postav sa za BiggDogga. Chlapci z pohraničnej polície sú fajn, ale hovoria niečo o zhabaní mojich dolárov, to nie je správne.“

Snoop Dogg však napokon prešiel kontrolou a neskôr sa ospravedlnil fanúšikom, že prišiel neskoro. „Pozdravujem všetkých 600 fanúšikov v Osle, ktorí v obchode čakali na autogramiádu celý deň,“ napísal na Twitteri.

Okrem koncertovania sa Snoop Dogg pripravuje na nový rodinný sitcom, v ktorom má stvárniť jednu z hlavných postáv. Scenár k nemu napísal Don Theo, ktorý predtým pracoval na seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005).

Informáciu zverejnila webová stránka nme.com.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Snoop Dogg