Polícia zverejnila video zo zásahu v Kolárove, kde zadržala osem ľudí v prípade vraždy Kuciaka

Zadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej
Zadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej Foto: www.facebook.com.

BRATISLAVA 28. september (WebNoviny.sk) – Polícia zverejnila na svojom profile na sociálnej sieti Facebook  video zo zásahu protizločineckej jednotky Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v Kolárove, pri ktorom zadržali osem ľudí podozrivých v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Ako v piatok informovala ministerka vnútra Denisa Saková, pri zadržaní podozrivých zasahovalo 55 elitných kukláčov. Ako ďalej na sociálnej sieti napísala Saková, podľa šéfa Útvaru osobitného určenia išlo o štandardný zásah, ktorý mal hladký priebeh. „Zúčastnili sa na ňom psovodi, pyrotechnici, ostreľovači i medici. Musím tak oceniť pripravenosť policajtov, perfektné naplánovanie a samotné taktické prevedenie,“ uviedla Saková.

Z ôsmich osôb, ktoré polícia zadržala počas štvrtkovej akcie v Kollárove, päť osôb po vypočutí zo zadržania prepustili a voči trom osobám, konkrétne T. S, M. M. a Z. A. vzniesli obvinenie za obzvlášť závažný zločin úkladnej vraždy a za ďalšie trestné činy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ján KuciakMartina Kušnírová
Firmy a inštitúcie NAKA Národná kriminálna agentúraPZ Policajný zbor SR