Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Politici na facebooku

Súhrn statusov politikov na Facebooku. Za obsah statusov nezodpovedajú Webnoviny.sk.

Štefan Harabin
07:49:58 2019.08.15

Štefan Harabin

DOVOLÍME PEDOFÍLIU?

Liberálna ideológia nemá oporu a ani budúcnosť v dnešnom meniacom sa svete. Proti týmto aktivitám sa treba rázne postaviť.

Vo vhodný čas budem preto aj ja na politickom poli pripravený mimoriadne rozhodne chrániť naše skutočné hodnoty, naše deti, rodiny, náš suverénny štát, práva, slobody a bezpečnosť našich občanov.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Harabin
07:15:30 2019.08.12

Štefan Harabin

LIPŠIC, KALIŇÁK, KISKA, ŠVECOVÁ, ŽITŇANSKÁ... A PRESSTITÚTI

Nachádzame sa v situácií, keď obyčajní ľudia stratili vieru, že sa môžu dovolať pravdy a spravodlivosti, či už na súde, alebo vo vzťahu k štátnym inštitúciám. Jednoducho neveria v štát ako taký. A ja sa im nedivím. Uvediem pár príkladov, ktoré ich nedôveru, žiaľ, utvrdia.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Harabin
09:46:56 2019.08.07

Štefan Harabin

PORIADOK JE POTREBNÉ UROBIŤ NA NAJVYŠŠOM SÚDE AJ V PARLAMENTE

Na najvyššom súde vznikla organizovaná zločinecká skupina, ktorú reprezentuje pani Švecová a Bajánková. Je potrebné jednoducho zrušiť pro-politické a mafiánske opatrenia, preto motívom mojej kandidatúry je prebiehajúca mafianizácia Najvyššieho súdu SR.

Tak isto chcem na pôde parlamentu zaviesť platformu zákonnosti, ústavnosti a spravodlivosti. Moja ambícia aj napriek tomu nie je politická. Nerokujem so žiadnou politickou stranou, ani so starými politikmi či tými súčasnými. Ide o moje pôsobenie, ako povedzme volebného lídra v strane, ktorá nie je zaťažená minulými ani terajšími politikmi

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Zelník
19:05:15 2019.07.31

Štefan Zelník

Moja reakcia na Trubanove skúsenosti s drogami:
„Nechce sa mi veriť, že človek, ktorý chce zostavovať budúcu vládu zľahčuje a bagatelizuje užívanie drog. Z videa môže mať divák dojem, že drogy sú dokonca prospešné. Takéto vyjadrenia sú podľa mňa doslova bezpečnostným rizikom pre Slovensko. Treba si uvedomiť, že úspešnosť liečby drogovo závislých je vo všeobecnosti nízka. Len 20% z nich dokáže po absolvovaní detoxikačného programu abstinovať. Podľa Európskej správy o drogách 2018 je priemerný vek úmrtia súvisiaci s drogami 39 rokov. Rázne odmietame používanie drog. Sme zásadne proti ich dekriminalizácii, pretože našou povinnosťou je chrániť najmä mladú generáciu.
Skúsenosti zo štátov, kde drogy boli tolerované jasne ukazujú, že mali negatívny dopad pre spoločnosť. Bol zaznamenaný nárast samovrážd, prostitúcie a kriminality.“

Štefan Zelník

slovensko.hnonline.sk

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Harabin
19:54:18 2019.07.28

Štefan Harabin

POLITICKÝ MATADOR BEBLAVÝ, JEHO POCHYBNÝ TITUL A PRIVATIZÁCIA PALMA TUMYS

Ctení priatelia,

v mojej poslednej relácii na Slobodnom vysielači som pri príležitosti komentovania aktivít daňového kriminálnika Kisku spomenul aj ďalší slovenský fenomén, politického dinosaura tváriaceho sa ako nový politik Miroslava Beblavého v súvislosti s dobre známou privatizáciou Palmy tumys, ktorú privatizovala práve rodina pána Beblavého. Až neskôr som si uvedomil, že som vo vysielaní urobil chybu. Zamenil som totiž názov Palma tumys za Palma gbely.

Takže rodina pána Beblavého privatizovala spoločnosť Palma tumys a vzhľadom k tomu, že pán Beblavý v minulosti spochybňoval nadobudnutie môjho domu, čo som následne kompletne preukázal ako nespochybniteľné, donútil ma pozrieť sa na spomínanú Palmu tumys detailnejšie. Osobne som spísal celý rad pochybností a žiadal som príslušný parlamentný výbor, aby sa tým zaoberal. Vtedajší predseda parlamentu Paška a podpredseda výboru Brixi však vyšetrovať odmietli (a našli si aj výhovorku), pretože sa báli prešetrovania vlastných majetkov, ktoré by takmer určite prišlo ako odplata.

A to v prípade politického dinosaura Beblavého nie je všetko. Pán Beblavý dobre vie, aký má akademický titul, akým spôsobom ho získal u pána Šterna, viem to aj ja a vedia to aj mnohí ďalší.

Tak teda uvidíme, či Pedofilná strana známa pod skratkou PS bude spolupracovať s daňovým kriminálnikom Kiskom, ale aj s dinosaurom Beblavým, keď sa ukáže, čo všetko má tento pán na svedomí. Veď uvidíme.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Harabin
12:29:05 2019.07.26

Štefan Harabin

KDE BOLA CIGÁNIKOVÁ OD ROKU 2016?

Priatelia,
v roku 2016 som upozornil na výroky vtedajšieho ministra zdravotníctva Druckera. Ten sa vyjadril, že na Slovensku umiera ročne 3 až 5 tisíc ľudí na liečiteľné choroby, čo samo o sebe považujem za nehoráznosť. Ono je to ale ešte horšie.

Na Druckerov výrok vtedy reagoval minister financií a podpredseda vlády Kažimír, ktorý to zaklincoval vyjadrením, keď povedal, že v zdravotníctve je peňazí dosť, len sa nesmie kradnúť. On vlastne povedal, že keby sa v zdravotníctve nekradlo, tí ľudia mohli žiť. Preto tvrdím a stojím si za tým, čo som povedal, že se jedná o trestnú činnosť!

Pripomeňme si, že obaja spomínaní ministri boli za stranu SMER a strana SMER má ministerstvo zdravotníctva vo svojej gescii 12 rokov (36 až 60 tisíc zbytočne mŕtvych). Kradne sa, ľudia umierajú, sami ministri to potvrdili a generálny prokurátor spí.

Zjavne doteraz spala aj pani poslankyňa Cigániková a s blížiacimi voľbami sa zrejme preberá. Ona si až teraz všimla, čo sa tu deje? Alebo ju to doteraz nezaujímalo? Opäť sa potvrdilo, že Harabin niečo povie a o dva až tri roky to potvrdia iní politici a zoberú si to za svoje.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Harabin
08:04:53 2019.07.25

Štefan Harabin

ČAPUTOVEJ "LEX DISCIPLINÁRNY SENÁT NA HARABINA"?

Vážení priatelia,
naša odborníčka na otvorenú justíciu, toho času ordinujúca v Grasalkovičovom paláci, hľadá spôsob ako „nezávislú justíciu dať do poriadku“, aby o disciplinárnych senátoch nerozhodovala Súdna rada. Navrhuje tak riešenie v podobe nového kolégia na Najvyššom súde, alebo vytvorenia Správneho súdu, kde by už ňou vymenovaní sudcovia rozhodovali tak ako treba a nie ako doteraz, keď to skončilo debaklom 14:0 v môj prospech.

Lex Harabin nestačil, Čaputová hľadá ďalší spôsob, ako potrestať sudcu Harabina.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Harabin
07:03:35 2019.07.15

Štefan Harabin

Vážení priatelia,
všetci vieme, že Sorošovi kandidáti musia v prvom rade plniť program svojho donora. Súčasťou jeho agendy je aj uzákonenie registrovaných partnerstiev a následná možnosť adopcii detí takýmito pármi. A ako nám naznačili v týchto dňoch mainstreamové média, homosexuálmi to nekončí, práve preto rozbehli scitlivovanie spoločnosti smerom i k pedofílii.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Harabin
22:39:56 2019.07.13

Štefan Harabin

Priatelia,
určite ste zachytili, že za moje obhajovanie tradičných hodnôt a dodržiavania Ústavy SR som vyhral cenu Homofób roka. A zrejme ste zaregistrovali aj to, že som svojou reakciou prekvapil a zaskočil organizátorov tejto ankety až tak, že stratili reč, lebo sa už viac neozvali. Verejne som totiž povedal, že si cenu preberiem veľmi rád a s hrdosťou. To určite nečakali.

Akoby nebolo dosť, že Soroš-aktivistka Krempaská je síce mladá, ale klame ako starý podvodník o mojom pozvaní prebrať si cenu, keď sa od nej a celej ankety Homofób roka dištancoval ešte aj samotný usporiadateľ Dúhového pochodu v Bratislave, kde mi toto pomýlené dievčatko chcelo, bez jeho vedomia, odovzdať cenu. No nie je to vtipné?

V závere už len pripomínam, že pokiaľ by usporiadateľ akcie Duhovy PRIDE Bratislava pán Macko z politickej mimovládky Iniciatíva Inakosť pozorne čítal moje statusy, tak by sa ešte pred svojim vyjadrením dozvedel, že moja účasť na takých podujatiach je vopred principiálne vylúčená z etických dôvodov. Rešpektujem síce inakosť, ale odmietam legitimizovať a podporovať šírenie LGBT agendy.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Harabin
18:59:09 2019.07.10

Štefan Harabin

BOJA SA SOROŠ-JUGEND-AKTIVISTI, ŽE NA NICH KÚPEĽNÍ HOSTIA POLÁMU BARLE?

Priatelia,
včera som napísal, že ak homofóbom roka má byť človek, ktorý len hovorí pravdu, chráni tradičnú rodinu a našu národnú identitu, tak v takom prípade si cenu prevezmem rád a s hrdosťou ako vyznamenanie aj za účasti celej mojej rodiny, pretože chcem ukázať manželke, rodinným príslušníkom, deťom a vnukom, že som príkladne chránil našu podstatu, kultúru, zvyky a tradície.

Keďže programová riaditeľka Inštitútu ľudských práv Alena Krempaská sa v tejto spojitosti pre média provokačne vyjadrila, že sa pokúsia mi cenu odovzdať, vyzval som organizátorov, aby mi ju odovzdali v Dudinciach, kde sa momentálne nachádzam.

Treťosektoroví aktivisti zrejme podobnú reakciu nečakali a zareagovali spôsobom im vlastným a zjavne zbabelým. Odignorovali moju ponuku a namiesto toho navrhli svoje vlastné miesto odovzdania ceny, pričom nejde o neutrálnu pôdu, ale o Duhovy PRIDE Bratislava, s myšlienkou ktorého nesúhlasím a z etických dôvodov sa na podobných podujatiach nikdy nezúčastňujem.

Na svojom FB účte zverejnili status, v ktorom tvrdia, že ma pozvali si cenu Homofób roka prevziať, ale že na pozvanie som nereagoval. O žiadnom oficiálnom pozvaní nemám vedomosť a preto som naň logicky nemohol reagovať. Jedinou informáciou o získaní ceny disponujem z médií a obratom som na ňu pozitívne zareagoval cez svoj profil a navrhol som neutrálne miesto prevzatia ceny a síce liečebný dom, v ktorom sa pooperačne rehabilitujem.

Soroš-jugend z politickej, ultra-extrémne liberálnej mimovládky s honosným názvom Inštitút ľudských práv - Human Rights Institute sa veľmi trápnym spôsobom vyhovárajú a bohapusto klamú.

V statuse dokonca píšu, že sa „živia poctivou prácou“.
Dovoľte mi pousmiať sa a nechať na vašom vlastnom zhodnotení toto ich tvrdenie.

Vo vyhlásení ďalej pokračujú tým, že do Dudiniec ísť nemôžu, pretože sa tejto ankete venujú len vo svojom voľnom čase.
Z toho nie je celkom jasné, v čom je problém. Ak je problém doprava alebo financie (o čom ale silne pochybujem, lebo sú veľmi dobre platení), ponúkam milým aktivistom dovoz a odvoz do Dudiniec zdarma. Môžem poslať dcéru, ktorá ich do Dudiniec privezie aj odvezie. Riaditeľa kúpeľov poprosím o zapožičanie konferenčnej miestnosti, kde mi cenu môžu odovzdať aj za účasti médií.

Ak ale chcú naznačiť, že na niečo také čas nemajú, tak by som sa ich rád opýtal, či minulý rok čas, doprava a financie neboli problém, pretože boli Andrejovi Dankovi odovzdať cenu priamo v Národnej rade Slovenskej republiky.

Akosi sa nám zamotali títo "ľudskoprávni aktivisti". Pravda bude asi niekde inde. Zrejme sa boja, že na nich kúpeľní hostia polámu barle.

Moja ponuka každopádne aj naďalej platí.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Štefan Harabin
10:12:40 2019.07.08

Štefan Harabin

Ctení priatelia,
Čaputová nedávno zopakovala, že v domácej politike sa chce venovať otázkam životného prostredia, spravodlivosti, právneho štátu a ľudských práv. Ako si právny štát predstavuje ukázala hneď na úvod, keď sa nechala inaugurovať skôr, ako o ukončení volebného procesu rozhodol ústavný súd, ktorý ma na stole nevybavenú sťažnosť ohľadom priebehu volieb.

Hneď ďalší krok tejto osoby, ktorá sa chce venovať otázkam právneho štátu, je pozoruhodný. Za člena súdnej rady totiž vymenovala bývalého sudcu ústavného súdu, Mészároša, ktorý bol predtým právnikom na poľnohospodárskom družstve a ktorý je trestne stíhaný.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X