Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Politici na facebooku

Súhrn statusov politikov na Facebooku. Za obsah statusov nezodpovedajú Webnoviny.sk.

Ľubomír Galko
12:00:54 2019.08.22

Ľubomír Galko

KOČNER NIE JE VO VÄZENÍ VĎAKA, ALE NAPRIEK SMERU-SD

Predseda vlády Peter Pellegrini hrubo zavádza verejnosť, keď tvrdí, že odhalenia ďalších trestných činov počas vyšetrovania vraždy Jána a Martiny sú dôkazom, že príslušní vyšetrovatelia majú voľné ruky a nikto nechce nič zamiesť pod koberec.

Naopak, neustále úniky informácií z vyšetrovacieho spisu a operatívnej činnosti polície sú jasným dôkazom, že vyšetrovatelia a advokáti poškodených majú obavy. Obavy, že sa podozrenia o rozsiahlej trestnej činnosti spojenej s Marianom Kočnerom zametú pod koberec ako mnohé iné kauzy, medzi nimi napríklad Gorila.

Naposledy si takéto masívne úniky informácií z vyšetrovania pamätáme z prvej fázy vyšetrovania únosu Michala Kováča mladšieho, keď ho mali ešte v rukách poctiví policajti a štátna mašinéria vo farbách HZDS im hádzala polená pod nohy.

Medzi dôvodne podozrivými z marenia vyšetrovania a napomáhania pri trestnej činnosti sú policajti, či už bývalí alebo súčasní, bývalí či súčasní prokurátori vrátane Dobroslava Trnku, ďalej sudcovia a vplyvní podnikatelia. Predseda vlády by mal preto urobiť to, čo môže – a to do funkcie ministra vnútra dosadiť človeka, ktorý by nebol pravou rukou Roberta Kaliňáka.

To by bol signál aj orgánom činným v trestnom konaní, že na čele vlády stojí politik, ktorý k očiste spoločnosti pristupuje zodpovedne, a nie alibisticky. Premiér by si mal uvedomiť, že Marian Kočner nie je vo väzení vďaka, ale napriek Smeru-SD.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

SMER-SD
10:45:18 2019.08.20

STANOVISKO VEDENIA STRANY SMER - SD K AKTUÁLNEJ SITUÁCII

Vedenie politickej strany SMER – SD dôrazne odmieta obvinenia niektorých médií, že sa po vražde novinára a jeho priateľky v záujme udržania moci uchádzalo o podporu ĽSNS.

Je zarážajúce, že v súvislosti so SMEROM – SD médiá pracujú s akýmikoľvek neoverenými, skreslenými a nepravdivými informáciami, len aby mu poškodili. Pokiaľ by lož šírená médiami bola pravdivá, dnes by vláda SR pracovala v nezmenenom zložení.

Vedenie SMERU – SD pracovalo v krízovom období len s dvoma variantami. Prvým boli predčasné voľby plánované na 7. júla 2018. Druhým, pre ktorý sa osobne rozhodol vtedajší predseda vlády R. Fico, bolo podanie demisie, čo umožnilo rekonštrukciu vlády SR a zachovanie stability existujúcej vládnej koalície. Súčasné obdobie potvrdzuje, že tento variant sa ukázal ako úplne správny.

Vedenie SMERU – SD s veľkým znepokojením sleduje vývoj v mediálnej oblasti, kde začína absolútne prevládať záujem zmeniť mocenské pomery v krajine za každú cenu a s použitím akýchkoľvek, často aj nelegálnych prostriedkov. Vlády na Slovensku sa musia meniť len na základe výsledkov demokratických parlamentných volieb, a nie preto, že si to želajú niektorí majitelia médií a niektorí novinári.

Robert FICO – predseda strany SMER – SD

Peter PELLEGRINI – podpredseda

Richard RAŠI – podpredseda

Robert KALIŇÁK – podpredseda

Peter ŽIGA – podpredseda

Juraj BLANÁR – podpredseda

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Ľuboš Blaha
15:05:48 2019.08.15

Základná otázka okolo celej kauzy Kuciaka je jediná - komu jeho vražda vyhovovala?

VRAŽDOU KUCIAKA NAJVIAC ZÍSKALA LIBERÁLNA MAFIA

Odpoveď - Kuciakova vražda najviac vyhovovala tým, ktorí chcú odstrániť Smer a prevziať moc.

A teda liberálnej mafii.

Všetko ostatné je vata. Útoky na Smer sú bezpredmetné. Nič neublížilo tejto vláde ako to, že zomrel Kuciak.

Toto nie je o Ficovi, Kaliňákovi, Dankovi ani Bugárovi. To vidí každý.

Naopak - politicky na tom neuveriteľne ryžujú liberáli.

ĽUDIA PRESTÁVAJÚ VERIŤ, ŽE TO KONČÍ KOČNEROM - STOPY VEDÚ DO LIBERÁLNEHO TÁBORA

Veľa ľudí verí, že práve títo stáli za jeho vraždou. A že Kočner bol iba nástroj. A že Kuciak bol takisto iba nástroj. Na to, aby prevzali moc. Neexistujú na to dôkazy, ale mňa sa na to ľudia pýtajú prakticky denne.

A tí, ktorí tu mesiace živili konšpirácie o talianskej mafii a Smere môžu asi ťažko vyčítať ľuďom, že sa logicky pýtajú, kto na vražde Kuciaka najviac získal.

PREČO MUSEL KUCIAK ZOMRIEŤ?

Ľudia sa pýtajú, prečo musel sa mladý zavraždený novinár musel stať nástrojom na to, aby niekto povalil Smer a prevzal moc?

Prečo Nicholson účelovo zviedol stopu na taliansku mafiu?

Prečo boli okamžite pripravení Kiskovi mládežníci? Prečo organizovali majdan? Prečo nenechali pracovať vyšetrovateľov? Prečo takto chránili Kočnera?

A najdôležitejšia otázka: Prečo roky tiekli peniaze zo zahraničia do liberálnych mimovládok, ktoré sa pokúsili povaliť vládu?

Toto všetko sú legitímne otázky. A mňa sa ich ľudia pýtajú denne.

CHYŤTE TOHO, KTO STOJÍ ZA ÚNIKOM INFORMÁCIÍ A DOZVIETE SA PRAVDU O VRAŽDE

Teraz je tu konečne horúca stopa.

Odpovede celkom isto pozná ten, kto marí vyšetrovanie únikmi do Denníka N. Tam sa skrýva pravda, prečo musel Kuciak zomrieť.

Či sa to niekomu páči, alebo nie, máme tu nového podozrivého. Je to ten, kto organizuje tento lynč proti Smeru. Ten, čo posúva informácie do Denníka N.

Je to celkom isto ten, kto nemá záujem, aby sa vražda vyšetrila, lebo inak by vyšetrovanie takto nemaril.

A je to celkom isto ten, kto chce zlikvidovať vládu, pretože sa zverejnili iba Kočnerove údajné sms-ky ohľadom Smeru, SNS a Mostu-Híd.

Je to ten, kto má prístup k informáciám z prípadu.

A je to celkom isto niekto z opozície.

Liberálne médiá poznajú odpoveď. A tým, že ju zamlčujú, bránia vyšetreniu Kuciakovej vraždy.

KOČNER BOL VŽDY JEDEN Z NICH

Poďme sa pýtať. Čisto logicky. Kto mal záujem na tomto celom? Kto spustil džihád proti Smeru? Kto chce prevziať moc? Kto je hlavný podozrivý?

Ak by to bol iba Kočner, džihád by už utíchol. Ale džihád pokračuje. A tak sa treba pýtať ďalej. Komu Kočnerove sms-ky vyhovujú?

Údajný objednávateľ vraždy Kočner bol vždy ich človek. Milionár, pravičiar, špekulant. Robili z neho hviezdu v Smotánke, bol pečený-varený v SME-čku, bol kamarátom s Pentou, raňajkoval so Sulíkom a dohadoval s ním generálneho prokurátora...

Ešte raz - Kočner bol ich človek. Aj jeho poskok Peter Tóth bol takisto ich človek. Bývalý redaktor SME, s ktorým spolupracovala Tódová a ďalší. Je to jedna veľká partia starých kamarátov.

Neverím im ani slovo.

KISKA DNES VYJADRIL PLNÚ DÔVERU KOČNEROVI

Kiska dnes na tlačovke potvrdil, že plne Kočnerovi dôveruje. Všetko, čo sa zverejnilo, považuje za pravdu a pracuje s tým, ako by bol Kočner jeho najvyššou autoritou.

Celkom logicky - Kočner je jeho človek. Sú rovnakej krvnej skupiny. Podvodníci. Robert Fico to dnes zaklincoval: keby Kiska podnikal v pohrebníctve mŕtvemu by aj ponožky ukradol.

Ale keďže "podniká" v politike, tak si na zneužívaní mŕtvych buduje politickú kariéru. A okázalo demonštruje, že Kočnerovi plne verí. Preboha - toto bolo slovenským prezidentom.

Povedzte, kto sa viac priživil na vražde Kuciaka, než Kiska? Kto cez svoju mládežnícku organizáciu na čele so Šeligom organizoval Majdan? Komu politicky najviac vyhovovala vražda?

NEBYŤ VRAŽDY KUCIAKA, ČAPUTOVÁ DNES NESEDÍ V PREZIDENTSKOM PALÁCI

Ďalší, kto sa na vražde priživuje je PS/Spolu. Vyrástli na nej a vďaka vražde sa zmocnili Prezidentského paláca.

Čaputová v jeden deň v Ascone povie, že by to chcelo menej marketingu a potom na druhý deň si robí marketing aj z vraždy a komentuje uniknuté informácie z vyšetrovania. To isté Beblavý a ďalší. Je to náhoda?

Oni sú všetci tam, kde sú, vďaka tomu, že Kuciak zomrel. Bez neho by neboli ničím. Matovič to vyjadril najpresnejšie - Kuciakovou vraždou dosiahli míľnik.

DENNÍK N JE V TOM NAMOČENÝ AŽ PO UŠI

A teraz sa pýtajme. Kto uverejňuje špinavosti proti Smeru? Kto vedie džihád proti vláde?

Je to Denník N, ktorý vlastní ESET. Ten ESET, ktorého vlastníci financujú politikov PS. Ten ESET, ktorého vlastník prisľúbil financie pre Kisku...

Je to Denník N, kto uverejňuje Kočnerovu komunikáciu, marí vyšetrovanie a Kočnerovi pomáha. Otázka je - prečo to robia?

LIBERÁLNA CHOBOTNICA

Vytvorila sa tu obrovská liberálna chobotnica, ktorá má chápadlá všade. Má milióny, ktoré sa lejú do médií, mimovládok aj politických strán. Má vplyv na právnikov, policajtov, sudcov či prokurátorov. Je to impérium, ktorému slúžia liberálni žoldnieri z celého Slovenska.

A áno, práve kvôli tejto liberálnej mafii ľudia strácajú dôveru v sudcov, políciu, médiá či politikov. Súboj s touto liberálnou mafiou bude najťažším súbojom v novodobých dejinách Slovenska.

KOČNEROM TO NEKONČÍ

Čoraz viac ľudí je presvedčených, že vraždou Kuciaka získali liberáli až príliš veľa.

Kočnerom to nekončí.

Keď sa príde na to, kto je zodpovedný za úniky informácií, možno sa príde aj na to, kam ďalej vedie chobotnica, ktorá stála za Kuciakovou vraždou.

Všetko nasvedčuje tomu, že stopa vedie do liberálneho tábora.

Mrazí z toho.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
18:00:28 2019.08.14

SPOMAĽUJE NEMECKÁ I SLOVENSKÁ EKONOMIKA

So znepokojením som dnes prijal informáciu o spomalení nemeckej aj slovenskej ekonomiky. Nemecko je naším najdôležitejším obchodným partnerom, a preto jeho pokles nie je pre Slovensko dobrou správou. Naše hospodárstvo podľa rýchleho odhadu zatiaľ spomalilo. Na podrobnejšie dáta si musíme počkať, no ako otvorená ekonomika bude Slovensko citlivo reagovať na dianie v Európe i vo svete. Vidíme všetci, že situácia je mimoriadne nestabilná a obchodné vojny medzi USA a Čínou, či neustále odkladané podmienky Brexitu nijako nepridávajú pokoju na svetových trhoch. Musíme preto vytrvať na prístupe dobrého a zodpovedného hospodára, ktorý strana Smer - SD presadzuje už celé roky a udržať zdravé slovenské verejné financie. Ako predseda vlády budem stav nášho hospodárstva pozorne sledovať v spolupráci s ekonomickými odborníkmi, zamestnávateľmi a odborármi, aby sme v prípade potreby vedeli včas prijať vhodné riešenia.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
07:54:44 2019.08.06

Peter Pellegrini

OSTATNÍ SA HÁDAJÚ, BUDEM RADŠEJ PRACOVAŤ

O mesiac odštartuje na plné obrátky predvolebná kampaň na Slovensku. Správanie politických strán akoby tomu nenasvedčovalo a jediné, čoho sme svedkami, je pozičný konflikt medzi „novými“ a „starými“ pravicovými stranami. Vládnej koalícii sa skončí koaličná zmluva a ako premiér si uvedomujem, že pred nami stojí zložité obdobie, aby sme udržali výkonnosť vlády. Bez ohľadu na predvolebnú kampaň máme totiž záväzky voči občanom tejto krajiny a tie musíme do posledného dňa plniť.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Antal
20:01:33 2019.08.02

Peter Antal

PÁN TRÉNER MILAN NEMEC, ĎAKUJEM ZA VŠETKO ČO STE PRE NÁŠ KLUB A TEDA AJ NAŠE MESTO ZA TIE DVA ROKY UROBILI!! DOSIAHLI STE SPOLU S RASŤOM URGELOM NAJVÄČŠÍ ÚSPECH V NAŠEJ HISTÓRII FUTBALU. ŽELÁM VÁM VEĽA ZDRAVIA A VERÍM, ŽE SA K NÁM RAZ VRÁTITE, ČI UŽ AKO TRÉNER, ALEBO FUNKCIONÁR.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Veronika Remišová
15:06:52 2019.07.31

PRÍPAD TÓTH, PRÍPAD KOČNER- BÖDÖR. V TÝCHTO DŇOCH SA UKÁŽE, ČI SA NA SLIVENSKU PODARÍ ZABEZPEČIŤ SPRAVODLIVOSŤ

1) "Utajený" svedok z kauzy sledovania Jána Kuciaka, známy spoluprácou s Kočnerom Peter Tóth sa náhle - v deň súdneho pojednávania- rozhodol zverejniť text, v ktorom obviňuje políciu či tajnú službu, ako aj novinárov. A že vypovedať v kauze zmenky dnes nepríde. Zákon o povinnosti prísť vypovedať hovorí jasne, preto je dôležité ako a či dokáže súd v spolupráci s políciou zabezpečiť jeho vypočutie v dohľadnej dobe.

2) Médiá dnes priniesli správu o tom, že šifrovaná komunikácia medzi Kočnerom a mala zahŕňať komunikáciu o zabezpečení sabotovania vyšetrovania kauzy Technopol vyšetrovateľom Policajného zboru. Vyšetrovateľ mal patriť pod šéfa Národnej jednotky finančnej polície NAKA Bernarda Slobodníka, ktorý podľa tvrdení práve Petra Tótha mal vynášať informácie pre Kočnera a pre Bödöra.

Celá situácia dokazuje, že ani po dvojnásobnej vražde nevinných mladých ľudí sa našej spoločnosti nedarí vysporiadať s mimoriadne silnou skupinou ľudí, ktorí nemajú nijaké zábrany, a ktorí vyrástli pod ochranou strany SMER, jej predsedu Fica a jeho oligarchie.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Antal
11:14:23 2019.07.30

Peter Antal

TEŠÍ MA, ŽE ÚSPEŠNÍ HRÁČI SA VRACAJÚ TAM KDE ZAČÍNALI, HOCI MOŽNO MALI OVEĽA LEPŠIE PONUKY. VERÍM, ŽE AJ TAKÝTO HRÁČI PRITIAHNU STOVKY DIVÁKOV DO HĽADISKA A NÁVŠTEVNOSŤ BUDE PODOBNÁ AKO VLANI VO FUTBALE. MÁME SA NA CO TEŠIŤ.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Miroslav Sopko
05:37:04 2019.07.29

Miroslav Sopko

Netradičný status o Petrovi Saganovi

Opäť to dokázal a zapísal sa do cyklistickej histórie - získal svoj siedmy zelený dres pre víťaza bodovacej súťaže. Ale buďme k sebe úprimní, až vďaka nemu sme si mnohí uvedomili, že okrem žltého dresu existuje aj ten zelený. Ako odmena pre toho pretekára, ktorý celé preteky je cieľavedomý, s prispôsobenou taktikou zbiera body na jednotlivých prémiách, nechýba v cieli a ide až na doraz. Vie si rozložiť sily, vie zabrať, kedy potrebuje najviac zabrať a využíva svoje skúsenosti. Preto musí prísť úspech a môže nám slúžiť za vzor. Učme sa od neho, ak si neveríme alebo o sebe pochybujeme, poučme sa z každej krízy, ale dajme si konkrétne ciele. Úspech nie je náhoda, nespadne vám sám od seba do lona, treba na sebe tvrdo pracovať a inšpirovať sa víťazmi. A zostať autentickým, aj keď sa úspech dostaví.
Gratulujem, Peter.

www.dobrenoviny.sk

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Antal
08:30:47 2019.07.23

Peter Antal

PRVÉ SPRÁVY O ŽIARSKOM HOKEJI.
Priatelia to, že v našom meste pod značkou MŠK plánujeme hrať seniorský hokej, sme vás pred časom informovali. Hokej v týchto dňoch dostáva reálnu podobu vo forme formujúceho sa družstva mužov, ktoré bude farmárskym klubom HKM Zvolen. Postupne budem prinášať informácie o tom ako pokračujeme, predstavíme logo a dresy, ako aj realizačný tím. V prípade, že máte záujem pomôcť nášmu hokeju akýmkoľvek spôsobom, prosím info do správy. Myslím, že sa máme na čo od septembra tešiť, keďže sa nám vrátia domov viacerí hráči, ktorí začínali s hokejom práve v našom meste, vrátane hráčov zo zahraničnými skúsenosťami.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
17:36:47 2019.07.17

DEŇ PRIJATIA DEKLARÁCIE O ZVRCHOVANOSTI SR

Dnes si pripomíname Deň prijatia Deklarácie zvrchovanosti Slovenskej republiky. Oslavujeme už 27. výročie prijatia tejto deklarácie a máme byť na čo hrdí, pretože Slovensko píše úspešný príbeh.
S Českou republikou sme sa rozlúčili priateľsky a mierumilovne a dodnes toto rozdelenie slúži celému svetu ako príklad, že dva národy sa dokážu dohodnúť.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X