Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Politici na facebooku

Súhrn statusov politikov na Facebooku. Za obsah statusov nezodpovedajú Webnoviny.sk.

Peter Antal
08:30:47 2019.07.23

Peter Antal

PRVÉ SPRÁVY O ŽIARSKOM HOKEJI.
Priatelia to, že v našom meste pod značkou MŠK plánujeme hrať seniorský hokej, sme vás pred časom informovali. Hokej v týchto dňoch dostáva reálnu podobu vo forme formujúceho sa družstva mužov, ktoré bude farmárskym klubom HKM Zvolen. Postupne budem prinášať informácie o tom ako pokračujeme, predstavíme logo a dresy, ako aj realizačný tím. V prípade, že máte záujem pomôcť nášmu hokeju akýmkoľvek spôsobom, prosím info do správy. Myslím, že sa máme na čo od septembra tešiť, keďže sa nám vrátia domov viacerí hráči, ktorí začínali s hokejom práve v našom meste, vrátane hráčov zo zahraničnými skúsenosťami.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
17:36:47 2019.07.17

DEŇ PRIJATIA DEKLARÁCIE O ZVRCHOVANOSTI SR

Dnes si pripomíname Deň prijatia Deklarácie zvrchovanosti Slovenskej republiky. Oslavujeme už 27. výročie prijatia tejto deklarácie a máme byť na čo hrdí, pretože Slovensko píše úspešný príbeh.
S Českou republikou sme sa rozlúčili priateľsky a mierumilovne a dodnes toto rozdelenie slúži celému svetu ako príklad, že dva národy sa dokážu dohodnúť.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Antal
17:40:39 2019.07.09

Peter Antal

Je zodpovednosťou každého starostu a primátora, aby čím skôr začal robiť na rozšírení kapacít škôlok a to hlavne pomocou dotácií, aby ich v roku 2021 povinnosť zabezpečiť predprimarne vzdelávanie detí, neprekvapila.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
07:28:35 2019.07.09

Peter Pellegrini

EÚ A SLOVENSKO STOJA PRED NOVÝMI VÝZVAMI

Voľby do najvyšších miest európskej exekutívy a parlamentu ukázali, že napriek zložitým rokovaniam sa nakoniec vieme v EÚ vždy dohodnúť. Európska únia naďalej zostáva pre Slovensko jeho životným a hodnotovým priestorom, a preto nám musí záležať na tom, aby úspešne pokračovala ďalej. Svet okolo nás sa dynamicky mení, ekonomické, bezpečnostné prostredie nastoľuje nové výzvy, a preto sa im poďme venovať. Nechajme podružné hodnotenia, kto pri voľbe vyhral či prehral, kto s kým vybabral, ale poďme sa pripraviť na témy, ktoré Európa v najbližšom čase pred nás postaví. A úspešný príbeh krajiny môžeme písať iba vtedy, ak budeme na ne pripravení.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
06:00:17 2019.07.05

DNES SI PRIPOMÍNAME PRÍCHOD SOLÚNSKYCH BRATOV

Vierozvestci Cyril a Metod, ktorých 1156. výročie príchodu na naše územie si pripomíname, patria medzi najvýznamnejšie osobnosti starých slovenských dejín. Musíme si ctiť, že na naše územie nepriniesli len vieru, ale aj vzdelanosť a tým nás zaradili medzi moderné spoločnosti vtedajšieho sveta. Politickým elitám pomohli lepšie pochopiť vlastnú hodnotovú identitu, aj smerovanie spoločenstva, ktoré spravovali a viedli. Napriek vtedajším turbulentným časom, kedy naše územie bolo vystavené rôznym mocenským záujmom a ideológiám, vždy dokázali obhájiť svoje presvedčenie a hodnoty, ktoré presadzovali. Pre nás ako ich nasledovníkov je inšpiratívna ich nezlomná viera vo vlastné poslanie a akokoľvek sa sled udalostí vyvíjal, nikdy nezišli z cesty, ktorej verili. Aj dnes stojíme pred celým radom otázok, aká bude hodnotová a politická budúcnosť Slovenska a Európy, a som presvedčený, že ak chce byť úspešná, musí stáť na kultúrno – etickom odkaze týchto dvoch veľkých osobností našich dejín.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Andrej Kiska
11:16:23 2019.07.03

PACIENT ZOSTÁVA ZA DVERAMI
Premiér zháňa po svete usmievavé fotky so svetovými lídrami, ale jeho vláda nerieši systémovo problémy slovenského zdravotníctva, a potreby pacientov na celom Slovensku.

Dnes mal byť na vláde prerokovaný zákon na základe ktorého by nemocnice nerobili všetko, ale každá by sa na niečo špecializovala. Cieľom, aspoň na papieri, bolo zlepšit zdravotnú starostlivosť o pacientov.

Pred 3 mesiacmi to sľuboval premiér Peter Pellegrini a ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská. Opäť, ako to už býva pri tejto vláde zvykom, začalo to silnými vyjadreniami, pokračovalo nedotiahnutým plánom zmeny a končí to snahou odsunúť celú tému do stratena.
Náplasťou, na prekrytie neschopnosti majú byť dnes vládou vyčlenené peniaze na rekonštrukciu nemocnice v Bratislave.

Premiér ani ministerka nie sú schopní pripraviť systémové opatrenia, obhájiť ich v odbornej verejnosti a nakoniec ich aj realizovať, tak aby na konci dňa mali pacienti dostali lepšiu starostlivosť.
Prevládlo politikárčenie a pacient opäť zostal za dverami.

Slovensko potrebuje zmeny v zdravotníctvo ako soľ. Nielenže, nám v nemocniciach zomierajú ľudia, ktorí by mohli žiť, ale rovnako naše nemocnice stále vyzerajú ako za socializmu. Pacient nesmie byť obeťou politických hier, musí byť na prvom mieste. Nemocnica má byť dostupná každému chorému človeku a to s vopred stanovenými jasnými čakacími dobami. Nemôže sa stať, že chorý človek čaká mesiace, kým sa dostane k odbornému lekárovi a začne sa liečiť. Je čas prestať s kozmetickými úpravami a miesto toho nastaviť systémové zmeny v zdravotníctve.
Vláda opakovane ukazuje, že to nevie, preto musí prísť nová, ktorá vylieči choré slovenské zdravotníctvo.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Antal
18:50:08 2019.07.02

Peter Antal

VEĽMI DOBRE NAPÍSANÝ BLOG A NAŠOM NÁVRHU ZÁKONA A KRITIKE NIEKTORÝCH PREDSTAVITEĽOV SAMOSPRÁV. ODPORÚČAM PREČÍTAŤ SI NAJMÄ TÝM STAROSTOM, PRIMÁTOROM A ŽUPANOM, KTORÍ DNES HORLIVO KRITIZUJÚ ZVÝŠENIE ČISTÝCH PRÍJMOV PRACUJÚCICH. STAČÍ SI POZRIEŤ VÝVOJ PRÍJMOV A PROGNÓZU, K TOMU EŠTE PRIPOČÍTAŤ DOPAD PRÍPLATKOV NA DAŇOVÉ PRÍJMY A MYSLÍM ŽE KAŽDÝ BY MAL BYŤ RÁD, ŽE ROZPOČTY RASTU A RASTÚ AJ ČISTÉ PRÍJMY OBYVATEĽOV BEZ DOPADU NA ZAMESTNÁVATEĽOV.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Ľuboš Blaha
10:27:20 2019.06.28

Kaščák z Pohody, slovutný nositeľ Radu Ľudovíta Štúra, ktorý mu udelil najznámejší daňový podvodník na Slovensku, sa včera vyjadril, že "Pohoda je oslavou slobody". Ľahol som na zem a doteraz sa smejem.

KAŠČÁKOVSKÁ SLOBODA MAŤ JEDEN NÁZOR

Takže oni sú "oslavou slobody". No jasné. A preto na Pohode nemôže hrať Elán, lebo Elán podľa Kaščáka "vo veľkom podporoval Smer".

Čiže aby sme tomu správne rozumeli - Pohoda je až taká slobodná, že tam môžu chodiť len tí, ktorí nenávidia Smer. Ostatní nemôžu. Výborne. Nech žije kaščákovská sloboda.

O podobnej "slobode" kedysi hovoril aj Hitler - tam ste takisto mohli "oslavovať slobodu", ale len tí, čo uctievali toho správneho vodcu a mali správnu farbu pokožky.

A tento mentálny nacizmus zjavne naďalej prežíva. Dnes si hovorí "liberalizmus" a vypľúvajú ho zo seba také smutnosmiešne postavičky ako tuná slovutný nositeľ radu.

ANI NA FESTIVAL POLITICKEJ PIESNE NEMOHLI KAPELY S OPAČNOU IDEOLÓGIOU - AKÝ ROZDIEL?

Takže sloboda áno, ale Elán nie. Ehm. Ja len tuho rozmýšľam, v čom bol potom vlastne neslobodný Festival politickej piesne. Mal predsa veľmi podobnú logiku.

Hrať tam vraj smeli len kapely, ktoré sa páčili organizátorom a boli politicky v poriadku. Čo je v zásade tá istá logika, akú má Kaščák: ak si pre nás politicky v poriadku, tak môžeš hrať, ak nie si, tak páľ niekam.

Kaščák sa vo svojom interview na SME vehementne ohradzuje proti Blahovi, že Pohoda nie je žiaden Festival politickej piesne. A nechodia tam deti hamburgerov. A nie je to len o jednom názore. Nie, nie, nie, oni sú "oslavou slobody". A vraj za komunizmu bol Festival politickej piesne o "jednej ideológii" a to je rozdiel.

AJ KOMUNISTI PRIPÚŠŤALI INÉ NÁZORY - LEN NESMELI BYŤ KAPITALISTICKÉ

Nuž ale, milý Kaščák, aj komunisti pripúšťali množstvo názorov. Len sa museli pomestiť do ideológie socializmu. Nesmel to byť kapitalizmus a jeho ideológie. V poriadku, tebe to príde "totalitné". Ale čo robíš ty?

Pripúšťaš kopec názorov, ale musia sa pomestiť do tvojej ideológie. Kapitalistickej. Nesmie to byť komunizmus, nesmie to byť ľavica, nesmie to byť Smer.

Milý človiečik, ale veď to je potom tak isto "totalitné" ako počas Festivalu politickej piesne. Ty to fakt nevidíš?

ČAPUTOVÁ DOSTANE NA POHODE VÝNIMKU, LEBO MÁ VRAJ, CHÚĎA, MÁLO MEDIÁLNEHO PRIESTORU

Po pravde - neverím, že by Elán prijal pozvánku na tú tvoju trápnu liberálnu politickú kortešačku. Tam príčetní ľudia nechodia. Veď keď ťa človek počúva, plače z toho, ako môže byť niekto tak politicky vygumovaný.

Nerešpektovať iný názor ako posledný nácek. A motať nezmysly o tom, že Čaputová je pozvaná na výnimku a Pellegrini nie, lebo však on má dosť priestoru na prezentáciu a Čaputka nie - džízs, človeče, ty kde žiješ? Nebol si tu posledné mesiace?

Čaputová vyskakuje z každej chladničky a polka médií rieši jej šaty a druhá jej účes. Vlastne - nikto nerieši nič iné. A ty máš pocit, že dievča nemá dosť priestoru na prezentáciu?

A tebe príde predseda vlády, ktorý rozhoduje prakticky o všetkom v tomto štáte, nezaujímavý, a prezidentka, pri všetkej úcte, s takmer nulovou kompetenciou, ako zaujímavá. A čím? Šatičkami? Zúbkami? Vláskami? Are you kidding me?

Ty si politicky negramotný, Kaščák. Ale na kompletku.

UKRUTNÉ POLEMIKY LIBERÁLA Č.1 S LIBERÁLOM Č.2 - NECH ŽIJÚ DEBATY NA POHODE!

To až bolí ťa počúvať. A že na Pohodu síce pozývajú len politikov jedinej ideológie (Kiska, Čaputová a tak), to Kaščák pripúšťa, ale že to nevadí, lebo aj tak sú "oslavou slobody", lebo však politikov tam vraj majú "vždy v debate".

Ehm, ja len pripomeniem, o aké debaty to ide. Hríb s Kiskom. Hríb s Čaputovou. A tak. Úplné, že hromy, blesky. Krv a tvrdé spory. Prepáčte, ale to ako keby ste pozvali diskutovať mňa a Fica - to by bolo asi podobne ukrutne rôznorodé.

ČO VY CHCETE VYČÍTAŤ KOMUNISTOM, VY SEKTA!

Vám to nedopína, že ste komplet politická sekta? Že sa nebavíte s alternatívami? Že sa len utvrdzujete v tom, akí ste dokonalí? A liberálni? A dúhoví? A vy toto nazývate slobodou?

A v čom boli potom diskusie Stalina a Molotova neslobodné? A v čom bol vlastne neslobodný Brežnev? Veď tí fičali na tej istej logike - len náš názor, len naša ideológa, len naši muzikanti.

To vy idete niečo vyčítať komunistom za bývalého režimu? Však ste mentálne komplet to isté. Len s jedným rozdielom: súdruhom išlo o bežných chudobných ľudí, kdežto vám ide len o prachy.

FESTIVAL LIBERÁLNEJ PIESNE

Sorry, Miško, ale ty si taký extrémista, že to svet nevidel. Lebo len extrémisti nevidia alternatívy a nechcú sa s nimi baviť. Len extrémisti poznajú len jednu pravdu, jednu ideológiu. A len liberálni extrémisti túto totalitnú logiku nazývajú "slobodou".

Pred rokom som nazval spolitizovaných návštevníkov Pohody ako "deti hamburgerov". Ujalo sa to. Nie preto, že Blaha je taký geniálny. Ale preto, že to vidí každý. Že Kaščák vytvoril Festival liberálnej piesne. Amerika a nič iné. A vymýva mozgy mladým ľuďom. A ešte sa aj oháňa "slobodou". No hnus.

POHODA AKO SYMBOL POLITICKEJ NENÁVISTI

Milý Miško, môžeš mať aj sto radov Ľudovíta Štúra a nikdy z teba nebude vlastenec. Môžeš zorganizovať aj tisíc festivalov a nikdy nebudeš rebel. A môžeš povedať slovo "sloboda" aj päťdesiatkrát za minútu, ale vždy budeš len totalitár a extrémista.

Pohoda sa kvôli teba stala symbolom politickej nenávisti, rozoštvávania a liberálneho výplachu mozgov.

KEDYSI SA ZDRAVILI "NA STRÁŽ!", DNES SA ZDRAVIA "NA POHODU!"

Znetvoril si posolstvo hudby a zosmiešnil revolučné posolstvá takých protivojnových, antiimperialistických a skutočne slobodných festivalov ako Woodstock.

Si hanbou nezávislého myslenia a nezaslúžiš si ani len nosiť rockerské trencle a mládežnícke tenisky. Sekla by ti hnedá vojenská uniforma s červeným prúžkom a swastikou - tá by ťa vystihla najviac.

Ako to hovorili kedysi fašisti na Slovensku - na stráž? Dnes sa vraj hovorí - na pohodu.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Antal
04:50:39 2019.06.28

Peter Antal

PRAVDA O OHROZENÍ SAMOSPRAV V SÚVISLOSTI S NAŠÍM NÁVRHOM ZÁKONA. INAK VIETE, ŽE KAŽDE JEDNO EURO, KTORÉ ZAPLATÍTE ZO SVOJEJ MZDY AKO ZAMESTNANEC ALEBO ŽIVNOSTNÍK, KONČÍ NA VAŠEJ OBCI ALEBO VO VÚC?

V súvislosti so zvýšením nezdaniteľnej časti základu dane, teda so zvýšením čistého príjmu zamestnancov v priemere o 7 EUR (nie o 3,80 ako niektorí zavádzajú) mesačne, hovoria zástupcovia niektorých samosprav o ohrození ich fungovania. Vypadok pre všetky samosprávy (obce, mestá, VÚC) bude cca 140 mil. Viete koľko prinesie samosprávam cez podielové dane, teda dane vybraté od zamestnancov a živnostníkov len zvýšenie príplatkov za nočnú prácu, prácu v sobotu a nedeľu, ktoré platí od 1.5.? 125 mil.!! A v budúcom roku ešte viac. Teda takmer takú istú sumu ako bude vypadok v súvislosti s naším navrhom. Ak by tieto príplatky neboli, ktoré výrazne navysuju príjem samospráv, boli by samosprávy ohrozené? Určite neboli, nakoľko príjmy z podielových daní nám rastú cca 10% ročne. Niekedy by nezaškodilo porozmýšľať a pozrieť sa aj na vlastných zamestnancov, ktorým sa tiež zvýši čistý PRIJEM.. Ťažko bolo samosprávam desať rokov do zadu keď sme pre vypadok príjmov zatvárali zimak. A dnes ho opäť otvárame, avšak úplne nový, moderný. Skutočne sa čudujem niektorým kolegom, ktorí sa evidentne chystajú do veľkej politiky, že idú na tejto vlne. Lebo som presvedčený, že každá jedna strana bude mat vo volebnom programe znižovanie daní, nakoľko je fakt, že máme vysoké daňové zaťaženie.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pčolinský
11:04:54 2019.06.27

K prijatemu zákonu k volebnej kampani a financovaní strán a moje dôvody prečo som hlasoval ZA.

1. Zakon plati pre koaliciu, opoziciu, stare aj nove strany.
2. Zakon obmedzuje obchadzanie limitov na volebnu kampan cez tzv. tretie strany, kde nikto neskumal povod penazi.
3. Zakon sa tyka volieb, ktore este neboli ani vyhlasene, takze sa pravidla menia pred volbami, nie v case kampane.
4. Zakon obmedzuje, aby oligarochovia mali financnu moc nad stranami. A je jedno, ci su to oligarchovia koalicni, alebo opozicni.
5. Normalna strana musi zvladnut volebnu kampan za 500 tis. - 1 milion eur. Vsetko nad to povazujem za plytvanie zdrojmi, ked mnohi ludia nemaju pomaly ako prezit a zadlzuju sa.
6. Sprisnuju sa sankcie za nelegalne vedenie volebnej kampane neopravnenymi subjektami.
7. V politickej sutazi nebude zvyhodneny ten, kto ma neobmedzene zdroje.
8. Nech rozhoduje dovera volicov k politikom, nie miliony eur naliatych do kampani.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pčolinský
14:28:17 2019.06.26

Dnešný zákon hovorí, že politická strana môže prijímať dary a pôžičky koľko len chce. Návrh koalície je obmedziť to na maximálne 3,5 mil EUR. Zároveň zákon hovorí, že strana môže minút v kampani maximálne 3 mil EUR.

Kiska a Beblavý už prskajú, pretože sa im to nepáči. Preto by ma zaujimalo, koľko miliónov chcete minút na kampaň tak aby to bolo dosť? To Vám sú tri milióny málo? Tento návrh je úplne v poriadku, pretože o výsledku volieb nebudú rozhodovat oligarchovia a kto má viac peňazí, ale program a skutky.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Antal
14:26:19 2019.06.25

Peter Antal

AKTUÁLNA TÉMA - NOVELA ZÁKONA O DANI Z PRÍJMOV, KTORÁ ZVÝŠI ČISTÉ PRÍJMY PRE FYZICKÉ OSOBY - ZAMESTNANCOV A SZČO, AVŠAK SPOMALÍ RÁST PRÍJMOV OBCIAM A MESTÁM

Som primátorom nášho mesta a veľmi rád by som bol ak by sme mali budúci a ďalšie roky z podielových daní o niekoľko stotisíc eur viac. Ale zároveň som aj poslanec NR SR, ktorý spolu s kolegami kandidoval do parlamentu s nejakým program, ktorý inak bol hodnotený ako jeden z najlepších vo volebnej kampani. A jedným z bodov tohto programu bolo aj znižovanie daňového zaťaženia pre fyzické osoby (zamestnancov a SZČO). Áno aj v tom čase som vedel, že takéto opatrenie zníži rast príjmov pre obce a mestá, avšak zároveň som vedel, že štát bude robiť opatrenia, ktoré síce nepriamo (tiché zdanenie), ale pomáhajú zvyšovať príjem samospráv. Takými opatreniami boli zvýšenie minimálnej mzdy (z ktorej sa mimochodom v minulosti neplatili žiadne dane), zvýšenie príplatkov za prácu cez víkend, sviatok a v noci, podpora vzniku pracovných miest cez rôzne dotačné schémy atď. Preto dnes s plnou vážnosťou obhajujem to, že sa dane znížia, čím zostane pracujúcim každý mesiac viac peňazí bez toho aby im zamestnávateľ dvíhal hrubú mzdu, s vedomím, že mesto bude mať menej peňazí v porovnaní s tým, ak by sme tento zákon nepodali. Myslím, že v tomto článku je celkom dobrá analýza prečo je spravodlivé dnes takýto zákon presadiť.
komentare.sme.sk

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Bročka
21:53:20 2019.06.23

ŠTÁT VÁM DÁ 4€ A TRNAVE ZOBERIE 2 MILIÓNY...

Chceli by ste budúci rok 4€ mesačne k výplate alebo 7 zrekonštruovaných vnútroblokov s detskými ihriskami?
4€ alebo nakomplet zrekonštruovanú Hajdózcyho?
4€ alebo novú tréningovú športovú halu?
4€ alebo úplne nové zariadenie pre seniorov?

...áno znie to šialene, ale presne toto bude následok návrhu poslancov strany Most-Híd.

Títo poslanci navrhujú upraviť daň z príjmu tak, že ľuďom zvýšia mzdy od 0,1€!!! do 7€ mesačne, ale peniaze na to (cca 149 miliónov€) zoberú všetkým obciam, mestám a krajom na Slovensku. (Trnava mínus 2 milióny €, Bratislava mínus 12 miliónov €, Bansko Bystrický kraj mínus 6,2 mil€, Trnavský kraj 4,8 mil€ atď.)

Ja podporujem snahu znížiť daňové zaťaženie, ale to musí byť systémové a nie predvolebná maškaráda, ktorá v konečnom dôsledku zníži občanom kvalitu života.

Tento zúfalý predvolebný manéver a jeho celkové dopady poslanci dokonca ani riadne nevyčíslili, snažia sa vyhnúť pripomienkovému konaniu a diskusii so samosprávami, ktoré tento ich tragický oblbovák budú musieť nakoniec zaplatiť.

Ak sa tento návrh má dostať do finálnej fázy a parlament o ňom chce naozaj hlasovať, treba počítať s tým, že starostovia, primátori a župani sa stretnú na spoločnom proteste pred Národnou radou!

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Ľubomír Galko
16:52:03 2019.06.21

KEĎ CHCE PELLEGRINI UJSŤ, NECH TO UROBÍ, ALE NIE DO EÚ

Premiér Peter Pellegrini nehovorí pravdu, keď občanom tvrdí, že zachytil kuloárne informácie, podľa ktorých by mohol obsadiť funkciu predsedu Európskej rady. Takáto informácia mohla vzniknúť len preto, že Peter Pellegrini osobne alebo jeho emisár o takýto významný európsky post prejavil záujem.

Ak predseda vlády sonduje možnosť odchodu zo Slovenska, tak to v daných spoločensko-politických súvislostiach znamená, že situáciu v Smere-SD drží pevne v rukách Robert Fico a Peter Pellegrini nie je ten, kto by ho vymenil. Je naozaj len tou večnou dvojkou.

Otvorene treba odmietnúť možnosť, aby Peter Pellegrini nahradil vo funkcii Donalda Tuska. Bolo by absurdné a hanebné, aby bol neformálnym prezidentom Európskej únie verný služobník Roberta Fica, ktorý zatiahol Slovensko do osídiel korupcie a medzinárodného zločinu. Keď chce premiér Pellegrini ujsť, nech to pokojne urobí, ale nie na vysoké posty v Európskej únii.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X