Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Politici na facebooku

Súhrn statusov politikov na Facebooku. Za obsah statusov nezodpovedajú Webnoviny.sk.

Peter Antal
20:20:42 2019.06.15

Peter Antal

Dnes som mal tú česť byť prítomný na inaugurácii Zuzany Čaputovej, prvej prezidentky Slovenskej republiky. Želám pani prezidentke veľa šťastia a verím, že slová, ktoré povedala v inauguračnom prejave o tom, že bude prezidentkou všetkých občanov a že chce svojím prístupom prispieť ku konštruktívnej spolupráci, že chce ponúkať pokojný a vecný tón, trpezlivosť a vernosť hodnotám, ju budú sprevádzať po celú dobu výkonu funkcie. Držím pani prezidentke palce, držím palce nášmu Slovensku.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
08:45:18 2019.06.13

Peter Pellegrini

ELA BUDE SÍDLIŤ NA SLOVENSKU

Som veľmi rád, že Európska agentúra práce - alebo pre mnohých z nás jednoducho ELA - bude sídliť na Slovensku. Získavame tak prvú európsku inštitúciu a považujem za obrovský úspech, že sa nám podarilo vyhrať už v prvom kole. Záujem o sídlo agentúry mali aj iné krajiny, ako Rumunsko, Chorvátsko, Cyprus či Lotyšsko. My sme získali, ako som už uviedol, hneď v prvom kole hlasy 15 krajín, ktorým aj touto cestou ďakujem.

Veľká vďaka patrí ministrovi práce Jánovi Richterovi a jeho tímu, ktorý niekoľko mesiacov prezentoval Slovensko ako vhodnú krajinu pre sídlo tejto novovznikajúcej európskej agentúry. Rovnako sa chcem poďakovať aj rezortu zahraničných vecí a vôbec všetkým, ktorí odrobili kus poctivej roboty. Viem, že získanie takejto európskej agentúry nie je jednoduché, sám som bol pri tomto úsilí od začiatku a takisto som svojich kolegov premiérov na rôznych spoločných stretnutiach presviedčal o tom, že Slovensko je pre sídlo ELA výbornou krajinou.

S Európskou agentúrou práce príde na Slovensko takmer 150 špičkových európskych odborníkov a pravidelne sa tu budú stretávať experti na oblasť pracovného práva z celej Európy. To bezpochyby zvýši prestíž Bratislavy ako proeurópskeho hlavného mesta.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
13:46:04 2019.06.12

Peter Pellegrini

MÁME SPOLOČNÝ CIEĽ

Dnes ma zavolali mamičky na svoj klimatický piknik. Veľmi rád by som sa osobne zúčastnil, ale kvôli pracovným povinnostiam som nemohol prísť. Plne s nimi súhlasím v ich snahe a v tom, že upozorňujú na to, že sa klíma mení rýchlo a ľudstvo na to nereaguje tak, ako by malo. Majú moju plnú podporu.

Nesúhlasím s nimi ale v tom, že nerobíme dosť, pretože robíme veľa. Vláda SR urobila veľa krokov preto, aby sa na Slovensku lepšie starala o životné prostredie.

Musí sa ale samozrejme spojiť svet a všetky národy, napr. aj Čína a India k tomu, aby sme našu planétu skutočne zachránili. Všetci sa tu chceme mať lepšie a chceme, aby sa mali dobre aj generácie, ktoré prídu po nás.

Aké kroky urobila vláda, nájdete vo videu.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Antal
08:00:18 2019.06.12

Peter Antal

ĎAKOVNÉ LISTY PRE POHRONIE

Včera som v Obradnej sieni Mestského kultúrneho centra prijal futbalistov FK Pohronie – víťazov druhej ligy v sezóne 2018/2019. Týmito Ďakovnými listami som im chcel vyjadriť moje osobné poďakovanie za mimoriadny prínos pre rozvoj futbalu a propagáciu mesta Žiar nad Hronom. Futbal v našom meste dosiahol najväčší úspech vo svojej doterajšej histórii a ja pevne verím, že svoje miesto chalani zastanú aj vo Fortuna lige. Ešte raz, za mňa, jedno veľké ďakujem.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Eduard Chmelár
17:05:21 2019.06.11

Eduard Chmelár

ČO ZNAMENÁ NÁVRAT KU KOREŇOM ĽAVICE

Typickým znakom slovenskej politiky je, že jej jednotliví aktéri nespúšťajú „vnútrostranícku diskusiu“ vtedy, keď sa odkláňajú od princípov a hodnôt, ale keď strácajú mocenské pozície. Keď Peter Pellegrini hovorí o návrate ku koreňom Smeru, tak je to trochu úsmevné, lebo táto strana začínala ako bezprizorná eseročka s logom v tvare hnedej šipky smerujúcej doprava, jej predseda sa vyhraňoval tak voči pravici, ako aj ľavici a k sociálnej demokracii sa začala hlásiť až po debakli SDĽ v parlamentných voľbách a vyprázdnenom ľavicovom priestore. Mnohí vtedajší funkcionári Smeru ani netušili, čo to ľavica je, takže naozaj neviem, aké korene má pán premiér na mysli. Robert Fico zasa (ne)prekvapil vyhlásením, že politika jeho strany by už nemala byť len o sociálnych programoch, ale aj o emóciách. Čo to emócie v jeho podaní sú, vzápätí ozrejmil, keď naznačil, že chce hrať maďarskou kartou. Zatváranie slovenských škôl na juhu Slovenska je veľký problém, sám som na neho niekoľkokrát upozorňoval, ale prečo predseda najsilnejšej vládnej strany do neho potrebuje vnášať emócie? Čo im bránilo vyriešiť ho jednoduchou novelou zákona, podľa ktorej by bolo povinnosťou každej obce mať školu s vyučovacím jazykom slovenským, aby deti nemuseli cestovať do susedných dedín? Za ten rok, čo tento problém v dunajskostredskom okrese vypukol, neurobili nič, a teraz chcú prebúdzať emócie? Oslovovaním najnižších pudov obyvateľstva možno môžete dočasne zvýšiť preferencie strany, ale za cenu, že vás to vypudí z obežnej dráhy hodnotovej ľavice. Z dlhodobého hľadiska však nezachránite nič, pretože sociálna demokracia, ktorá zabudla na masarykovské „neklamať a nekradnúť“ je zbytočná.

Iný pohľad na návrat ku koreňom ponúka dnešné 114. výročie založenia prvej ľavicovej strany na Slovensku. V dňoch 11. a 12. júna 1905 sa v Petőfiho dvorane v Bratislave (dnešné Bábkové divadlo na Dunajskej ulici) konalo ustanovujúce zhromaždenie Slovenskej sociálnodemokratickej strany Uhorska. Jej zakladateľ Emanuel Lehocký sľuboval robotníkom skrátenie pracovného času, roľníkom spotrebné družstvá, slovenskému ľudu všeobecné volebné právo a monarchii boj proti jej militarizmu. Strana ďalej žiadala občiansku rovnosť bez ohľadu na pohlavie či národnosť, demokratizáciu súdnictva, bezplatné školstvo, progresívne zdaňovanie, slobodu prejavu a zhromažďovania. Žiadna „politika pre stredné vrstvy“, žiadne nacionalistické a konzervatívne úchylky, radikálna pokroková politika, pri ktorej jej lídri stáli bok po boku s tými najchudobnejšími, zvádzali s nimi boje na uliciach, organizovali petície, štrajky i vzdelávacie aktivity. „Robotník sa musí neustále vzdelávať a snažiť získať čo najúplnejšie informácie, lebo kto nečíta, nemá žiadnu duševnú väzbu s pracujúcim ľudom, nemôže byť vojakom v jeho boji,“ hlásal Emanuel Lehocký. To nebola len politika pre ľudí, to bola politika s ľuďmi.

Dnes sa na zakladateľa organizovanej slovenskej ľavice takmer zabudlo. Choďte sa pozrieť na Ondrejský cintorín v Bratislave, tabuľa na jeho náhrobnom pomníku je takmer nečitateľná, keďže predstavitelia Smeru na korene ľavice zvysoka kašlú. Pritom odkaz týchto priekopníkov ľavicovej politiky je stále aktuálny. Stáť na strane pracujúcich ľudí neznamená poddávať sa ich predsudkom a zneužívať ich emócie, ale pomáhať im vyjadriť sa, osvojiť si ich prostotu, bezprostrednosť, presvedčivosť a úprimnosť, vzdelávať ich, vysvetľovať im, že majú právo na viac než na zvyšky od bohatého stola, ktorými ich korumpuje vládnuca moc. Vrátiť pojmu robotník česť a dať týmto ľuďom slobodu, pretože nie je pravda, že robotníci sú slobodní, majú slobodu iba skoro ráno vstať a ísť drieť do večera do práce. Prví priekopníci ľavice na Slovensku – štúrovci Janko Kráľ a Samuel Štefanovič – boli revoluční demokrati. Prvá ľavicová strana na Slovensku bola radikálne demokratická. Ľavica neznamená prikrmovať ľudí a prihadzovať im k platom a dôchodkom drobné ako žobrákom do klobúka, aby držali hubu a krok. Toto dokáže aj konzervatívna pravica. Ľavicové ideály sa nemôžu rozvinúť ani v podmienkach štátneho kapitalizmu (ako maďarský marxistický filozof a bývalý disident G. M. Tamás výstižne nazýva bývalý komunistický režim), ani v objatí miliardárov. Ľavica znamená vziať svoj osud do vlastných rúk, získať kontrolu nad vlastnými životmi, demokratizovať rozhodovacie procesy na všetkých úrovniach. Držať ľudí v nevedomosti a zneužívať ich emócie – to je odveká taktika mocenských elít, nie ľavicového hnutia. Tak ako nebude z vlka baranina, nebude ani zo Smeru ľavica.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
06:07:20 2019.06.11

Peter Pellegrini

BUĎME ZODPOVEDNÍ VOČI SEBE AJ ZAHRANIČIU

Uplynulý týždeň v plnej miere odhalil, ako na slovenskej politickej a mediálnej scéne chýba konsenzus a spolupráca v oblasti zahraničnej politiky. Svet okolo nás sa zásadne mení, politika Moskvy, ako aj Washingtonu prechádza revíziou, čínska ekonomika expanduje a ak na to nebudeme reagovať okamžite, môžeme byť nemilo prekvapení.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Gajdoš
17:00:42 2019.06.10

Peter Gajdoš

A dnes sme v Pieštanoch pokračovali aj v rokovaniach s ministrami obrany krajín Stredoeurópskej obrannej spolupráce, kde sme aktuálne rovnako predsedníckou krajinou. Venovali sme sa viacerým témam a jednou z nich bola aj príprava spoločného cvičenia COOPSEC 2019, ktoré sa uskutoční už v októbri v Maďarsku. Hovorili sme aj o aktuálnom stave projektov PESCO a tiež o podpore krajín západného Balkánu. #V4 #CEDC

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
16:25:32 2019.06.10

Peter Pellegrini

V RUSKU SOM HÁJIL ZÁUJMY SLOVENSKA, PÁN PREZIDENT RADŠEJ SEDEL DOMA

Zarazila ma mediálna hystéria, ktorá sprevádzala moju dôležitú návštevu Ruskej federácie vrátane rokovania s ruským prezidentom Vladimirom Putinom. Vzhľadom na časovú kolíziu som sa nemohol súčasne zúčastniť na spomienkovej akcii vylodenia spojencov v Normandii - no hneď, ako sme na úrad vlády dostali pozvánku, obrátili sme sa na pána prezidenta, či by na nej mohol krajinu reprezentovať on. Nerozumiem jeho odôvodneniu, že už absolvoval rozlúčkovú návštevu Česka, a preto nebude viac cestovať. Kým ja som teda rokoval o mimoriadne vážnych otázkach s najvyššími ruskými predstaviteľmi, pán prezident sedel doma, hoci jeho mandát sa končí až 15. júna. Slovensko však na spomienke v Normandii dôstojne zastúpil vicepremiér Richard Raši, takže pán prezident sa ďalej môže venovať svojej straníckej politike.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Gajdoš
12:03:00 2019.06.10

Peter Gajdoš

Verím, že naše aktuálne predsedníctvo vo Vyšehradskej skupine dotiahneme do úspešného konca. Myslím, že v oblasti obrany sa po celý čas skutočne nieslo v zmysle hesla: “Dynamický Vyšehrad pre Európu”. Podarilo sa nám dokrokovať všetky detaily pre pripravenosť spoločnej bojovej skupiny EÚ krajín V4, ktorá bude v pohotovosti už od 1. júla 2019, zorganizovali sme rokovanie V4 v historickom formáte spolu s ministerkami obrany z Francúzska a z Nemecka. A vďaka jednotným postojom v mnohých témach, je náš hlas v medzinárodných zoskupeniach skutočne silnejší. Ďakujem kolegom z V4 za konštruktívny dialóg. #V4 #spolupraca

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
15:05:21 2019.06.09

Peter Pellegrini

TENTO ZÁŽITOK SI ZAPAMÄTÁM NAVŽDY

Počas týždňa som navštívil Ruskú federáciu, kde som okrem dôležitých politických stretnutí mal chvíľu čas vidieť aj kúsok histórie tejto krajiny. V Petrohrade som dokonca mal možnosť otvoriť Palácový most cez rieku Nevu. Bol to pre mňa obrovský zážitok. Viac v článku.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Ľuboš Blaha
17:25:03 2019.06.08

Kultúrna vojna dorazila už aj do penťáckych médií. A už tečie krv. Liberáli sa bijú s konzervatívcami – v priamom prenose.

DENNÍK SME V ŤAŽKEJ KRÍZE

Cítim sa ako v kine na akčnom filme. V hlavnej úlohe Silvester „Schutz“ Stallone a Uma „Kepplová“ Thurman.

Ale vážne. Neviem, či ste si to všimli, ale na stránkach SME sa márujú dvaja dvorní komentátori – Peter Schutz a Zuzana Kepplová.

Prvý zjavne fandí konzervatívnej pravici (v skratke - voľný trh, biznis, Amerika, chorobná nenávisť voči Rusku, Reagan, Thatcherová, Pinochet a tak), druhá liberálnemu stredu (v skratke – slniečkové témy, gejovia, multikulti, menšiny, Brusel, EÚ, Macron, Juncker a tak).

PETER SCHUTZ AKO SLOVENSKÝ PINOCHET

Spája ich nenávisť voči Ficovi, Blahovi, Putinovi a všetkému, čo nie je liberálne. Ale rozdeľuje ich ďaleko viac.

Schutz bude inklinovať skôr k nejakej OKS, prinajlepšom k Spolu, prípadne ku Kiskovi, ale Progresívne Slovensko – to bude bŕŕŕ. Schutzov hrdina je Mikloš, nie Štefunko. Jeho metálny svet pripomína fašistu - slabých nech trh zlikviduje, nech si aj pomrú od hladu. Jeho ekonomickým náboženstvom je neoliberalizmus.

KEPPLOVÁ AKO DÚHOVÁ LIBERÁLKA

Naopak, Kepplová bude oddanou fanúšičkou Čaputovej, Štefunka a Progresívneho Slovenska – poslušná zväzáčka macronovského liberalizmu, akože natrime kapitalizmus na ružovo a síce ďalej vykorisťujme robotníkov, ale pomôžme gejom a migrantom a hneď bude všetko super. Proste – progresivizmus. Sladký ako šejk v Starbuckse v dúhovom kelímku.

Títo dvaja sú ako oheň a voda. Bola len otázka času, kedy sa do seba pustia.

MEJDEJ, MEJDEJ, PENTA, PROBLÉM NA PALUBE

Rozbuškou boli Čaputovej poradcovia. Schutz napísal, že Čaputová si do svojho poradného tímu prizvala „krajnú ľavicu“ (tým má na mysli sociologičku Zuzanu Kusú, ktorá je bezpochyby ľavičiarkou, ale „krajnou ľavičiarkou“ ju môže nazvať fakt iba magor) a mala by to vyvažovať nejakým konzervatívcom.

Vzápätí napísala zúrivý článoček Kepplová: „Naposledy sme zachytili ponosy pri poradcoch nadchádzajúcej prezidentky Čaputovej. Vraj, ak tam má človeka, ktorý bol pred rokom 1989 v strane – Leško – a sociologičku s ľavicovou orientáciou – Kusá –, treba priložiť aj kohosi z tábora politických kresťanov.“

LIBERÁLNI PRAVIČIARI VERZUS KONZERVATÍVNI PRAVIČIARI

Človek nemusí byť profesor politológie, aby pochopil, že Kepplová kope práve do Schutza. A nepriamo ho nazýva "malicherným" a Čaputovú obhajuje, vraj je úplne v pohode, ak má v tíme prevažne liberálov, pokojne aj ľavicových liberálov.

Nebývalo zvykom, že sa v SME do seba pustili dvaja komentátori. Ukazuje to na hlbší problém, ktorý má slovenská pravica.

Oni sa síce dokážu zhodnúť na tom, koho nenávidia (Fico), ale to je tak asi všetko. Jedni sú liberáli, druhí konzervatívci, jedni americkí mopslíci, druhí bruselskí pudlíci, jedni veľkotonážni ekonomickí pravičiari, druhí skôr umiernení centristi.

BUDE BOJ

A čaká ich fakt tvrdý boj. Nielen v denníku SME či v Denníku N. Ale aj v politike: liberálka Čaputová verzus konzervatívec Kiska, liberálne Progresívne Slovensko z ALDE verzus pravicové Spolu z EPP, neoliberálny Denník N verzus neokonzervatívne SME (plus Kepplová a Havran, ktorých tam ako liberálov trpia).

Na prvý pohľad sa môže zdať, že slovenská pravica je jednotná. Ale nie je. Kdeže. Akonáhle by sa dostali k moci, strhne sa taká bitka, že na Radičovej vládu ešte budeme spomínať ako na oázu pokoja a stability.

ĽAVICA DOKÁZALA GARANTOVAŤ STABILITU PRE SLOVENSKO

Viete, tu sa rieši ako najväčšia kauza, že v Smere existujú rozdiely medzi Pellegrinim a Ficom, Lajčákom a Blahom a tak. Ale napriek rozdielom sociálna demokracia vždy dokázala vládnuť stabilne.

Niekedy vyhrala ľavicovejšia časť (napr. Skripaľ, Venezuela či zákaz predaja počas sviatkov), niekedy centristickejšia časť (napr. vyrovnaný rozpočet, dôchodkový systém či CETA).

Nie je to ľahké a niekedy ma ide šľak trafiť, ale udržujeme na Slovensku stabilitu - pretože slovenská ľavica vždy dokázala vyriešiť svoje spory, aby pomohla Slovensku.

PRAVICA, TO JE CHAOS

Pravica vládnuť nedokáže. Oni sa vzájomne nenávidia. Liberáli a konzervatívci sa nemôžu ani cítiť. Kepplová by najradšej utopila Schutza v krabici vína a Schutz by Kepplovú najradšej vymáčal v tumbleri kávy.

To, čo sa deje v SME, je len začiatkom kultúrnej vojny v pravici. Tá bude pokračovať ťažkými spormi medzi PS a Spolu. Nasledovať budú ukrutné spory Čaputovej a Kisku. A bude to stále horšie a horšie.

Ak by sa náhodou pravica dostala na Slovensku k moci, zavládne chaos. A ako to už na Slovensku býva: dávam modrému „boľševikovi“ rok, maximálne dva :-)

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
12:35:53 2019.06.08

Peter Pellegrini

GLOBSEC 2019

Spolu s predsedom vlády Česka Andrejom Babišom sme na konferencii #Globsec2019 diskutovali o budúcnosti EÚ. EÚ je unikátny projekt, musíme ho však zatraktívniť novými myšlienkami a politikami.

Delivering my remarks on future of Europen Union together with Czech Prime Minister Andrej Babiš at #Globsec2019. EU’s ability to lead by example is unique, we need to reinvent it in a more attractive way.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
11:08:02 2019.06.08

Peter Pellegrini

STRETNUTIE SO STEVEOM FORBESOM

Dnes som sa počas summitu Forbes Under 30 v Bratislave stretol so Steveom Forbesom. Hovorili sme o inováciách, digitálnej agende a úlohe mladých ľudí v globalizácii.

My meeting w/ Steve Forbes during Forbes Under 30 Summit in #Bratislava. We discussed innovation, digital agenda and a role of young people in globalization.
@SteveForbesCEO #ForbesUnder30

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Žiga
21:22:26 2019.06.07

Peter Žiga

Pekný neskorý večer, priatelia. Dnes sme boli v Petrohrade svedkami veľkého uznania Slovenska. Predseda slovenskej vlády Peter Pellegrini diskutoval na medzinárodnom Petrohradskom ekonomickom fóre s lídrami svetových mocností. Na tomto prestížnom podujatí so svetovou ekonomickou elitou a takmer 20 tisíc účastníkmi vystúpil v mene EÚ a našej krajiny v najsledovanejšej diskusii s lídrami ako Vladimír Putin, Si Ťin-Pching, alebo generálny tajomník OSN António Guttierez. Je to veľká pocta pre našu krajinu, a Peter Pellegrini sa jej zhostil veľmi úspešne. Dnešný deň bol opäť dôkazom, že aj naša malá krajina vie sebavedome hovoriť a vyjadrovať názor na aktuálne medzinárodné a ekonomické témy a získať pozornosť a rešpekt!

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Peter Pellegrini
14:27:36 2019.06.07

Peter Pellegrini

EKONOMICKÉ FÓRUM V PETROHRADE

Dnes som spolu s ďalšími svetovými lídrami vystúpil na Ekonomickom fóre v Petrohrade. Okrem iného som zdôraznil, že bez udržateľného rozvoja nebude mier a bez mieru nebude udržateľný rozvoj. V našom svete sme svedkami rýchlych technologických zmien a ja vyzývam k tomu, aby sa digitálny humanizmus stal hlavnou filozofiou 21. storočia. Poukázal som aj na to, že šance na dosiahnutie udržateľných cieľov sú v ohrození. Musíme konať - okamžite a všetci spoločne.
#SPIEF2019

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Ľubomír Galko
13:09:49 2019.06.07

POZVANIE PUTINA - ĎALŠIE PELLEGRINIHO FAUX PAS

Uznávam dôležitý podiel sovietskeho velenia a sovietskych
partizánov na príprave a uskutočnení Slovenského národného povstania. Napriek tomu pozvanie ruského prezidenta Vladimíra Putina na oslavy
75. výročia SNP považujem za ďalšie faux pas slovenskej diplomacie v krátkom čase.

Premiér Peter Pellegrini a minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák pôsobia v rámci svojej moskovskej návštevy ako odtrhnutí od Európskej únie a vojnovej reality v našom blízkom regióne. Celkom ignorujú príčiny, pre ktoré prezident Putin nedostal pozvánku na oslavy vylodenia spojencov v Normandii. Viac ako Putinova zodpovednosť na rozpútaní vojny na východnej Ukrajine a takzvanej hybridnej so západnými demokraciami ich zaujíma, koľko slovenských voličov na Putinovej návšteve získajú.

Ak sa na oslavách SNP zúčastní prezident Putin, je viac ako isté, že iné štáty z EÚ budú zastúpené na nižšej úrovni a napríklad nový ukrajinský prezident pravdepodobne nepríde vôbec. Zo SNP sa tak symbolicky stane ruská záležitosť, čo však nezodpovedá historickej realite, pretože povaha tohto povstania proti nacizmu bola vo veľkej miere občianska a internacionálna a len minimálne komunistická.

Pozvánka ruského prezidenta Vladimíra Putina na oslavy Slovenského národného povstania je dobrou ukážkou toho, že Pellegrini nie je žiadnym reformátorom Smeru-SD, ale len novšou tvárou stále toho istého. Bezohľadnej politickej vypočítavosti.

Zobraziť status na Facebooku (zobraziť viac...)

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X