Pollák vyzval Matoviča, aby začal rozmýšľať nad odvolaním Sulíka a kritizuje aj kilečko

Igor Matovič, Peter Pollák
Premiér Igor Matovič a poslanec Európskeho parlamentu za stranu OĽaNO Peter Pollák. Foto: archívne, SITA/Alexandra Čunderlíková.

Europoslanec Peter Pollák (OĽaNO) si myslí, že je načase odvolať ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS). Napísal to na svojom profile na sociálnej sieti s tým, že Sulík je nielen bezcitný, ale aj neschopný.

Podľa Polláka sa Sulík celý čas tváril ako opozičný politik, ktorému ide len o vlastné percentá a nie o životy občanov. Vyzval preto predsedu vlády SR Igora Matoviča (OĽaNO), aby začal intenzívne rozmýšľať nad jeho odvolaním.

„Namiesto toho, aby robil svoju prácu, za ktorú je platený, teda zachraňoval zamestnávateľov, podnikateľov, chránil občanov, celý čas robil politiku a spochybňoval opatrenia epidemiológov a odborníkov v boji proti pandémii COVID-19. Keď išlo o opatrenia, ktoré mal ako minister hospodárstva presadiť na záchranu podnikateľov, mlčal. Jeho najslávnejšie kilečko v čase krízy nepomohlo žiadnej firme zmierniť výpadky ich príjmov.“ pokračoval Pollák o Sulíkovi.

Vrcholom „drzosti“ je podľa Polláka aj „sabotovanie“ nákupu antigénových testov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Igor MatovičPeter PollákRichard Sulík
Firmy a inštitúcie OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnostiSaS Sloboda a Solidarita