Pondelkový súhrn zápasov žien z Wimbledonu

Bez názvu
Kim Clijsters Foto: SITA/AP

LONDÝN 21. júna (WEBNOVINY) – Výsledky pondelňajších stretnutí 1. kola dvojhry žien na treťom grandslamovom turnaji sezóny, 124. ročníku tenisových majstrovstiev Anglicka na trávnatých dvorcoch All England Lawn Tennis and Croquet Clubu v londýnskom Wimbledone (21. júna – 4. júla, celková dotácia 13,725 milióna libier):

Dvojhra žien – 1. kolo:

Justine Heninová (17-Belg.) – Anastasija Sevastovová (Lot.) 6:4, 6:3

Melanie Oudinová (33-USA) – Anna-Lena Grönefeldová (Nem.) 6:3, 6:0

Angelique Kerberová (Nem.) – Sania Mirzová (India) 6:4, 6:1

Alicia Moliková (Austr.) – Zuzana Kučová (SR) 6:2, 7:5

Jelena Jankovičová (4-Srb.) – Laura Robsonová (V. Brit.) 6:3, 7:6 (5)

Vera Duševinová (Rus.) – Francesca Schiavoneová (5-Tal.) 6:7 (0), 7:5, 6:1

Kim Clijstersová (8-Belg.) – Maria Elena Camerinová (Tal.) 6:0, 6:3

Marion Bartoliová (11-Fr.) – Julia Görgesová (Nem.) 6:4, 6:3

Naďa Petrovová (12-Rus.) – Tatjana Maleková (Nem.) 6:4, 6:3

Yanina Wickmayerová (15-Belg.) – Alison Riskeová (USA) 6:4, 5:7, 6:3

Vera Zvonarevová (21-Rus.) – Nuria Llagosterová-Vivesová (Šp.) 6:4, 6:1

Alisa Klejbanovová (26-Rus.) – Sandra Záhlavová (ČR) 6:2, 6:3

Maria Kirilenková (27-Rus.) – Stefanie Vögeleová (Švajč.) 2:6, 6:4, 7:5

Jaroslava Švedovová (30-Kaz.) – Polona Hercogová (Slovin.) 6:1, 6:4

Kristina Barroisová (Nem.) – Maria Korytcevová (Ukr.) 6:3, 6:4

Čchan Jung-ťan (Taiw.) – Patty Schnyderová (Švajč.) 6:0, 6:2

Kirsten Flipkensová (Belg.) – Stéphanie Duboisová (Kan.) 6:4, 6:4

Jarmila Grothová (Austr.) – Renata Voráčová (ČR) 6:4, 6:3

Andrea Hlaváčková (ČR) – Noppawan Lertcheewakarnová (Thaj.) 6:3, 6:2

Alla Kudriavcevová (Rus.) – Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:4, 6:1

Regina Kulikovová (Rus.) – Melanie Southová (V. Brit.) 6:1, 6:2

Varvara Lepčenková (USA) – Lucie Hradecká (ČR) 6:4, 7:5

Petra Martičová (Chorv.) – Elena Baltachová (V. Brit.) 2:6, 7:5, 6:3

Shenay Perryová (USA) – Anastasia Jakimovová (Biel.) 6:2, 4:6, 9:7

Cvetana Pironkovová (Bulh.) – Anna Lapuščenkovová (Rus.) 6:0, 7:6 (7)

Karolina Špremová (Chorv.) – Bethanie Matteková-Sandsová (USA) 6:3, 6:4

Aleksandra Wozniaková (Kan.) – Eleni Daniilidouová (Gréc.) 7:5, 7:5

Zostávajúci pondelňajší program:

Aľona Bondarenková (28-Ukr.) – Katie O’Brienová (V. Brit.)

Kateryna Bondarenková (34-Šp.) – Gréta Arnová (Maď.)

Šahar Peerová (13-Izr.) – Ana Ivanovičová (Srb.)

Jekaterina Makarovová (Rus.) – Ágnes Szávayová (Maď.)

Rossana de los Riosová (Par.) – Venus Williamsová (2-USA)

SITA

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Aleksandra WozniakováAlicia MolikováAna IvanovičováAnastasija SevastovováAndrea HlaváčkováAngelique KerberováBethanie Matteková-SandsováCvetana PironkovováFrancesca SchiavoneováJaroslava Švedovovájekaterina makarovováJelena JankovičováJulia GörgesováJustine HeninováKateryna BondarenkováKim ClijstersováKirsten FlipkensováLaura RobsonováLucie HradeckáMaria KirilenkováMarion BartoliováNaďa PetrovováPatty SchnyderováPetra MartičováPolona HercogováŠahar PeerováVenus WilliamsováVera ZvonarevováYanina WickmayerováZuzana Kučová