Popová kráľovná Madonna spolupracuje s Aviciim

Madonna avicii
Popová diva Madonna zverejnila na Twitteri fotografiu pred tým, ako odišla do štúdia za Aviciim. Foto: www.instagram.com/madonna

BRATISLAVA 9. marca (WEBNOVINY) – Americká speváčka Madonna spolupracuje so švédskym dídžejom a producentom Aviciim. Päťdesiatpäťročná speváčka to prezradila v piatok prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila svoju fotografiu s textom, že sa chystá do štúdia s Aviciim. Žiadne ďalšie informácie o ich spolupráci zatiaľ nie sú známe, Madonna však vo februári uviedla, že začala pracovať na svojom trinástom štúdiovom albume.

Madonna, celým menom Madonna Louise Ciccone, patrí k najvplyvnejším hudobníčkam všetkých čias a mnohí ju označujú za kráľovnú popu. V roku 1983 vydala eponymný sólový debutový album a nasledovali úspešné nahrávky ako Like A Virgin (1984), True Blue (1986), Like A Prayer (1989), či Erotica (1992), ktorými posúvala hranice v mainstreamovej populárnej hudbe.

Video: Madonna – Hung Up

Medzi jej úspešné single patria skladby ako napríklad Like A Virgin, Material Girl, Papa Don’t Preach, Like a Prayer, Express Yourself, Vogue, This Used To Be My Playground, Justify My Love, Frozen, Ray Of Light, Don’t Tell Me, Music, či 4 Minutes. Zatiaľ posledný album s názvom MDNA vydala v roku 2012.

Dvadsaťštyriročný Avicii, vlastným menom Tim Bergling, pochádza zo Štokholmu a na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2006. Vlani vydal debutový album True, ktorý obsahuje hity Wake Me Up a Hey Brother. Avicii má na svojom konte dve nominácie na cenu Grammy.

Video: Avicii – Hey Brother

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe AviciiMadonna