Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: Baliarne obchodu Poprad
12. augusta 2014 SprávySlovensko od WBN/PRSITA Diskusia()

Popradská káva a Pigi čaj sa vrátili do Tesca

BRATISLAVA 12. augusta (WBN/PR) – Do regálov obchodov Tesco sa vracia Popradská káva Extra Špeciál či Pigi čaj. Ich výrobca, Baliarne obchodu Poprad a obchodný reťazec Tesco totiž obnovili dlhoročnú úspešnú spoluprácu. V súčasnosti zákazníci nájdu na pultoch Tesca viac ako 10 čajov a káv tohto slovenského dodávateľa, pričom ponuka spoločnosti Baliarne obchodu Poprad sa bude naďalej rozširovať.

Pri akomkoľvek obchode, ide vždy o hľadanie prieniku medzi požiadavkami a očakávaniami oboch zúčastnených strán. Maloobchod potrebuje dodávateľov rovnako ako dodávatelia maloobchod. Platí pritom, že sa niekedy prienik očakávaní nájde rýchlo a niekedy sa hľadá ťažšie.

Je našou dlhodobou snahou podporovať slovenských dodávateľov a prispievať tak k rastu slovenskej ekonomiky a tvorbe pracovných miest,” uviedol Miroslav Kepák, komerčný riaditeľ spoločnosti Tesco Stores SR. “Práve slovenskí výrobcovia sú dlhodobo najvýznamnejší obchodní partneri Tesca. Produkcia slovenských dodávateľov predstavuje v Tescu až polovicu tržieb za potraviny,” upresňuje Miroslav Kepák.

Mám veľkú radosť z toho, že naši spotrebitelia si budú môcť opäť nájsť na pultoch Tesca svoje obľúbené výrobky z našej produkcie. Už teraz pre nich spoločne chystáme atraktívne ponuky na jesennú sezónu,” uviedol Igor Matušek, obchodný riaditeľ, Baliarne obchodu, a.s. Poprad.

K prerušeniu spolupráce medzi Baliarňami a Tescom došlo v lete minulého roka. Pri rokovaniach o novej zmluve obe strany nedokázali nájsť prienik medzi vzájomnými očakávaniami. Nejednalo sa však pritom o očakávania týkajúce sa nákupnej ceny. Nakoniec si obe strany našli spôsob, ako nedorozumenia preklenúť a nadviazali na v minulosti úspešný obchodný vzťah.

Odporúčané články

Baliarne obchodu Poprad zvýšia cenu kávy o 30 % Pre domácich výrobcov je ťažké obchodovať s reťazcami, priznáva Matečná

Témy

Diskusia

yyy uhm, presne tak, kávu pestujú pod Kriváňom, čaj v Lomnici, tá kvalita je neporovnateľná... MaryM Bolo to skor tak ze Baliarne obchodu Poprad mali uz plne zuby zdierania Tescom. Zo zasady tam nechodim. A zo zasady kupujem Popradsku kavu a caje. Okrem toho su najlepsie, co komercia ponuka. Lepsie najdete uz len v specializovanych obchodoch... vtak Tesco je zdieracom su to len chamtivy obchodnici P S Pripomienka sa týkala podrobností o hľadaní "prieniku medzi vzájomnými očakávaniami" :-) len tak uvažujem "Baliarne obchodu Poprad a obchodný reťazec Tesco totiž obnovili dlhoročnú úspešnú spoluprácu." Keď ich spolupráca bola dlhoročná a úspešná, tak prečo sa zrazu prerušila, aby ju bolo treba obnovovať? Pravdaže, to sa z PR správy už nedozvieme :-)
Zobraziť celú diskusiu

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...