Porazená SNS sľubuje, že bude k novej vláde nepríjemná

Sns
Predčasné parlamentné voľby 2012 - podpredseda strany SNS Andrej Danko vo volebnej centrále po ukončení volieb. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 11. marca (WEBNOVINY) – Slovenská národná strana sľubuje, že bude novej vláde nepríjemnou opozíciou, bude reagovať, kritizovať každé jej zaváhanie a sledovať a monitorovať politické strany, aj keď ju budú ignorovať.

Na dnešnej tlačovej konferencii v Bratislave to povedal prvý podpredseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko. Tieto parlamentné voľby sú podľa neho výsledkom hystérie a zneužívania mediálneho priestoru ako aj zneužívania verejnej mienky a prieskumov. Vládu jednej strany si nevie predstaviť.

„Výsledky volieb budeme analyzovať, 16 okresov volilo podľa našich očakávaní, ale čakal som viac od Bratislavy, východného Slovenska a od Oravy,“ reagoval podpredseda strany Rafael Rafaj na výsledky sobotňajších parlamentných volieb.

Rafaj na dnešnej tlačovej konferencii poďakoval všetkým voličom. „SNS chce aj naďalej pokračovať v politike, ktorú mienime vystupňovať, aby sme sa v roku 2014 dostali opäť na výslnie,“ povedal.

Takisto chce strana podľa neho zabojovať vo voľbách do európskeho parlamentu, kde je potrebné rozvíriť stojaté vody. „Výsledkov volieb sme si vedomí a v našej činnosti budeme pokračovať,“ dodal Danko.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej DankoRafael Rafaj
Firmy a inštitúcie SNS Slovenská národná strana