Poznáme ďalších členov obsadenia snímky o Whitney Houston

Whitney houston
Whitney Houston Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 21. júna (WEBNOVINY) – Tvorcovia pripravovanej životopisnej snímky o zosnulej americkej speváčke Whitney Houston predstavili mená ďalších dvoch členov hereckého obsadenia.

Speváčkinho manžela Bobbyho Browna stvárni 33-ročný Arlen Escarpeta z Belize, známy napríklad zo snímok Návrat na vrchol (2006), Piatok trinásteho (2009) či Nezvratný osud 5 (2011).

Obrazom: Na Whitney Houston spomínajú aj v múzeu Grammy

V úlohe Robyn, celoživotnej priateľky Houston, sa predstaví Yolonda Ross. Rodáčka z Omahy si v minulosti zahrala napríklad vo filmoch ako Príbeh Antwone Fishera (2002), Shortbus (2006), Partička B. D. (2007), Užívaj si, ako sa len dá! (2009), Phil Spector (2013) alebo v seriáli Treme (2010 – 2013).

Už skôr tvorcovia oznámili, že v hlavnej úlohe zatiaľ nepomenovaného televízneho filmu sa predstaví 31-ročná herečka a modelka Yaya DaCosta. Snímku nakrúti herečka Angela Bassett, pre ktorú to bude režisérsky debut. O scenár sa postará Shem Bitterman. Snímka, ktorá by mala mať premiéru budúci rok, sa bude zameriavať na speváčkino manželstvo so spomínaným Brownom.

Whitney Houston

, ktorá si fanúšikov získala hitmi ako I Will Always Love You, Greatest Love Of All, Saving All My Love For You či I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me), našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie.

Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky. Zostala po nej dcéra Bobbi Kristina, ktorej otcom je práve Bobby Brown. Za 45-ročného speváka sa Houston vydala 18. júla 1992. Ich manželstvo sprevádzali rôzne aféry. Dvojica sa rozviedla v roku 2007.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobby BrownPhil SpectorWhitney Houston