Poznáme najpríťažlivejšiu ženu na svete

Najpríťažlivejšou ženou na svete je Emilia Clarke
Anglická herečka Emilia Clarke Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 13. februára (WEBNOVINY) – Najpríťažlivejšou ženou na svete je anglická herečka Emilia Clarke. Dvadsaťšesťročná predstaviteľka Daenerys Targaryen v seriáli Hra o tróny (2011) ovládla anketu pánskeho online magazínu AskMen.com, v ktorej hlasovalo zhruba milión ľudí.

Hlasujúci mali z hviezd vyberať na základe sexepílu, hodnôt, ktoré vyznávajú, talentu, celkovej príťažlivosti a potenciálu, ktorý majú do budúceho roka. „Toto bude jej rok,“ okomentoval výsledky hlasovania portál AskMen.com.

Obrazom: Emilia Clarke je najpríťažlivejšia žena na svete

Na druhom mieste skončila americká herečka Alison Brie, známa zo seriálu Community (2009). Tretiu priečku obsadila britsko-americká modelka Emily Ratajkowski, ktorá sa objavila napríklad vo videoklipe k piesni Blurred Lines speváka Robina Thicka. Nasleduje americká herečka Jennifer Lawrence a prvú päťku najpríťažlivejších žien uzatvára jej britská kolegyňa Emma Watson. V top 10 sú aj Kate Upton, Kerry Washington, Amy Adams, Margot Robbie a Kate Moss.

Najpríťažlivejšou ženou na svete je Emilia Clarke
Foto: SITA/AP

Do zoznamu sa dostali i speváčky Beyoncé, Rita Ora, Rihanna alebo Katy Perry, herečky Olivia Wilde, Scarlett Johansson, Zooey Deschanel, Cate Blanchett, Lupita Nyong’o, Elizabeth Olsen, Mila Kunis, Amanda Seyfried, Emma Stone, Cobie Smulders, Jessica Chastain, Gal Gadot, Sofía Vergara, Rinko Kikuchi, Rosario Dawson, Zoe Saldana, Kate Winslet, či modelky Cara Delevingne, Karlie Kloss, Miranda Kerr, Candice Swanepoel, Joan Smalls, Doutzen Kroes, Alessandra Ambrósio.

Obrazom: 20 najpríťažlivejších žien na svete podľa AskMen.com:

Na 35. mieste je Catherine, vojvodkyňa z Cambridgeu. Deväťdesiatdeväťčlenný zoznam uzatvára speváčka Miley Cyrus. Naopak celebrity ako Kristen Stewart, Megan Fox, Jennifer Lopez, Gisele Bündchen alebo Blake Lively, ktoré figurovali v minuloročnom rebríčku, sa do toho aktuálneho nedostali.

Najpríťažlivejšie ženy na svete podľa AskMen.com:

1. Emilia Clarke

2. Alison Brie

3. Emily Ratajkowski

4. Jennifer Lawrence

5. Emma Watson

6. Kate Upton

7. Kerry Washington

8. Amy Adams

9. Margot Robbie

10. Kate Moss

11. Beyoncé

12. Kat Dennings

13. Cara Delevingne

14. Olivia Wilde

15. Lolo Jones

16. Scarlett Johansson

17. Zooey Deschanel

18. Rita Ora

19. Rihanna

20. Marissa Mayer

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Alessandra AmbrósioAmanda SeyfriedAmy AdamsBlake LivelyCate BlanchettDoutzen KroesElizabeth OlsenEmma StoneEmma WatsonGisele BündchenJennifer LawrenceJennifer LopezJessica ChastainKate MossKate UptonKate WinsletKaty PerryKristen StewartMegan FoxMila KunisMiley CyrusMiranda KerrOlivia WildeRita OraScarlett JohanssonSofia VergaraZoe SaldanaZooey Deschanel