Pozri sa, čo spôsobil kokosový olej tomuto mužovi

Pozri sa, čo spôsobil kokosový olej tomuto mužovi
Nielen lieky nám môžu pri chorobe pomôcť.

BRATISLAVA 2. januára (WEBNOVINY) – Medzi najčastejšie ochorenia, ktoré ovplyvňujú ľudí sú cukrovka, kardiovaskulárne ochorenia a obezita a počet pacientov neustále rastie. To je veľmi znepokojujúce, pretože experti hovoria, že milióny ľudí môžu dôjsť až k vývinu Alzheimerovej choroby.

Je to aj prípad tohto muža. Bola mu diagnostikovaná progresívna demencia a ukázalo sa, že choroba pravdepodobne dospela k rozvoju Alzheimerovej choroby nakoniec v čase, keď mal 54 rokov. Zistil, že je ťažké bojovať s touto chorobou a ešte horšie, že žiadne lieky nepomáhajú. Mal problémy s pamäťou a prešiel ťažkou depresiou. Preto sa jeho manželka Mary rozhodla vyskúšať kokosový olej.

Kokosový olej je najbohatším zdrojom triglyceridov. Dr Newport hovorí, že hyperketonémia zvyšuje prietok krvi mozgom o 39% a má schopnosť znižovať kognitívne poruchy, ktoré sú spojené s hypoglykémiou. Kokosový olej je 60% strednou dĺžkou reťazca mastných kyselín, neobsahuje žiaden cholesterol, rovnako ako veľké množstvo omega-6 tukov.

Mary sa rozhodla aplikovať kokosový olej na manželovu chorobu, ktorý bol poslednou možnou voľbou. Užíval 1 polievkovú lyžicu kokosového oleja dvakrát denne po celý mesiac a výsledky všetkých prekvapili. Len za 2 týždne bol Steve schopný nakresliť hodiny a ukázal úžasné zlepšenie. Dr Newport tvrdí, že kokosový olej je schopný pomôcť každému pacientovi, ktorý má diagnostikovanú Alzheimerovu chorobu.

Pozri sa, čo spôsobil kokosový olej tomuto mužovi
Kokosový olej je pre náš organizmus veľmi prospešný.
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie WBN