Pozrite si prvý trailer tretieho Iron Mana

Iron Man_Downey jr.
Robert Downey Jr. ako Tony Stark Foto: Marvel

BRATISLAVA 23. októbra (WEBNOVINY) – V prvom traileri k očakávanému tretiemu filmovému príbehu Tonyho Starka ponúkajú Marvel Studios temnejší a zároveň osobnejší pohľad na neohrozeného Iron Mana.

Zdá sa, že multimilionár, technický génius a playboy v jednej osobe Tony Stark (Robert Downey Jr.) sa stále vracia k udalostiam, ktoré mohli filmoví fanúšikovia a fanúšičky vidieť v tohtoročnom blockbusteri Avengers: Pomstitelia.

„Od udalostí v New Yorku už nie je nič, ako bývalo. Nemôžem spávať. A keď spím, mám nočné mory,“ utrápene priznáva superhrdina.

Vyzerá to, že sa proti nemu otočí vlastný vynález, keď v jednom zábere vidieť, ako sa k spiacemu Starkovi prikradne jeho brnenie Iron Mana.

Fanúšikom marvelovského hrdinu sa tiež predstavuje jeho protivník z tretieho filmu Mandarin, ktorého si zahral Ben Kingsley.

„Niektorí ľudia hovoria, že som terorista. Ja osobne sa ale považujem za učiteľa. Lekcia prvá: Hrdinovia – nič také neexistuje,“ hovorí, zatiaľ čo sa diváci pozerajú na vybuchujúcu Starkovu rezidenciu.

Iron Man 3_Ben Kingsley
Foto: Marvel

Robert Downey Jr. by mal v novej snímke okrem Mandarina bojovať aj proti Aldrichovi Killianovi (Guy Pearce) a Ericovi Savinovi alias kyborgovi Coldbloodovi (James Badge Dale).

Spolu s nimi sa v akčnom sci-fi objavia aj Don Cheadle ako James ‚Rhodey‘ Rhodes, Gwyneth Paltrow ako Starkova asistentka a láska Pepper Potts a tiež Rebecca Hall, Ashley Hamilton, Stephanie Szostak, či režisér prvých dvoch filmov Jon Favreau.

Na režisérsku stoličku sa pri nakrúcaní úspešnej série po prvý raz posadil Shane Black, s ktorým Downey Jr. spolupracoval na krimi komédii Kiss Kiss Bang Bang (2005). Na scenári sa podieľal s Drewom Pearceom.

Slovenská premiéra filmu Iron Man 3 je naplánovaná na 2. mája 2013.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.hollywoodreporter.com, screenrant.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Gwyneth PaltrowRobert Downey Jr.