Prečo túži každá žena po luxusnom darčeku na Vianoce?

Obag.sk
Foto: Obag.sk

My ženy milujeme darčeky a muži to vedia. Horšie je, že nie každý vie, po čom piští ženská duša. Keďže páni tvorstva premýšľajú v iných intenciách, myslia si, že túžime po tom, čo potrebujeme. No nie je to celkom tak.

Ruku na srdce, milé dámy, nepotrebujeme vysávač, ani nový mop, lebo ten starý je už na vyhodenie. Rovnako nenadávame na staré hrnce preto, aby sme pod vianočným stromčekom našli novú sadu hrncov. Túžby sú márnivé a my to dobre vieme. Jediné, čo niekedy potrebujeme je kabelka, ktorá nás vystihuje.

Ak venujete deťom na Vianoce 5 kusov pančušiek, určite z nich nebudú výskať od radosti a skákať po plafón. Ak si však váš milý nájde pod stromčekom sadu vrtákov do železa, určite ste sa trafili do jeho vkusu. Ženské túžby sú ako tie detské. Chcú presne to, na čo sa po celý rok len pozerali a nemohli si to len tak kúpiť a doniesť domov.

Kabelka je TOP darček

Vo všeobecnosti sa dá tvrdiť, že ženy by chceli na Vianoce oblečenie, kabelky a iné doplnky. Dámy sa tiež potešia dobrým knihám, romantickým, detektívkam či náučným. Top darčekom však stále zostávajú kabelky, parfumy, luxusná či dekoratívna kozmetika. Ženám rovnako zaplesá srdce zo šperkov, či bytových doplnkov.

Obag.sk
Foto: Obag.sk

Každá žena túži po luxuse

Priznajme si to. Milujeme krásne veci. Vieme utratiť hromadu peňazí na to, aby sme získali kabelku, ktorá nám bude dopĺňať celkový outfit. Zlú náladu si kompenzujeme výjazdom do obchodných centier. A napriek rozpočtu, ktorý niekedy nepustí, si zadovážime kúsok šťastia. Občas v podobe rúžu, ktorý rozjasní našu tvár, laku na nechty, ktorý spríjemní pohľad na krásne ruky. Nie je to o povrchnosti. Je to ženská podstata. Vedci však na to majú svoju odpoveď.

Očami odborníkov

Nákup značkovej kabelky či topánok slúži ženám ako sebavyjadrenie štýlu, zvýšenia sebavedomia, alebo dokonca postavenia. Vedci z Minnesotskej univerzity skúmali správanie 649 žien. Výsledok ich prekvapil. „Žena vystatujúca sa značkovými vecami vysiela signál ostatným ženám – ruky preč od môjho muža,“ tvrdí profesor Vladas Griskevicius. Dámske luxusné výrobky tak často fungujú ako signál pre iné ženy, ktoré predstavujú pre ich vzťah hrozbu.

Ženy chcú urobiť dojem na milenky

Griskevicius a doktorantka výskumu Wangová skúmali, čo si ženy sľubujú od vzťahu a luxusných produktov. „Zistili sme, že žena, ktorá má na sebe luxusné predmety a dizajnové značky je vnímaná ako partnerka oddaného partnera. Ako výsledok potom pôsobí na ostatné dámy signál, že je partner zadaný.“ Tento výskum zdôrazňuje, že luxusné výrobky majú dôležitú funkciu vo vzťahoch.

My ženy vieme svoje

Výskumy sú jedna vec, realita druhá. My ženy si predsa vieme zadovážiť darček aj samy. Nepotrebujeme k tomu naše drahé polovičky. Milujeme nové trendy a nechceme byť OUT. Preto si svetoznámu kabelku O bag určite zamilujete . Najlepšie na nej je to, že si ju môžete na vyskladať podľa svojho vkusu a kreativity na www.obag.sk.

Tip na darček: Urobte si radosť a zadovážte sebe, mame, setre alebo kamarátke štýlový luxusný doplnok. Kabelkou z www.obag.sk určite zabodujete, lebo ktorá žena by netúžila po tak skvelom úlovku.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom