Pred národnou bankou na Cypre rozmiestnili desiatky záchodov

Bez názvu
Foto: SITA

BRATISLAVA 10. júna (WEBNOVINY) – Americký herec Ian Ziering, známy predovšetkým ako Steve Sanders zo seriálu Beverly Hills 90210 (1990 – 2000), sa v sobotu v Las Vegas po prvý raz predstavil ako hosť striptízového zoskupenia Chippendales.

Štyridsaťdeväťročný otec dvoch detí podľa jeho slov tri mesiace pracoval na svojom tele a schudol okolo 11 kilogramov. “Je to veľmi sexi, zmyselná šou a dievčatá sú poriadne divoké,“ povedal pre denník Las Vegas Sun. Podľa jeho slov nemá s vyzliekaním problém, pretože ho v televízii videlo množstvo ľudí v plavkách. “S týmto novým výzorom sa nemám za čo hanbiť a môžem byť na seba hrdý aj vedľa ostatných členov Chippendales,“ uviedol.

Ian Ziering sa okrem Beverly Hills 90210 ukázal aj v snímkach Domino (2005), Kráľ Aztékov (2007) či Môj otec je šialenec (2012) a tiež súťažil v šou Dancing with the Stars. V máji 2010 sa v kalifornskom meste Newport Beach oženil so zdravotnou sestrou Erin Kristine Ludwig, s ktorou má dve dcéry. Herec bol predtým v rokoch 1997 až 2002 ženatý s modelkou a herečkou Nikki Schieler.

Bez názvu
Foto: SITA

Informácie zverejnili webstránky www.justjared.com a www.dailymail.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ian Ziering