Princ Krasoň bude v kinách bojovať s kliatbou, vďaka ktorej ho milujú všetky ženy

Princ_krason_nahlad_sk.jpg
Foto: Continental film

BRATISLAVA 8. apríla (WebNoviny.sk) – Nová rozprávka od tvorcov filmov o Shrekovi príde 11. apríla 2019 do slovenských kín. Aké by to bolo, keby ste boli mužom, so ktorého sú zaľúbené všetky ženy v krajine? Princ Krasoň sa v rovnomennom animovanom filme bude musieť vysporiadať s podobným „problémom“…

Čo majú spoločné Snehulienka, Šípková Ruženka či Popoluška? Všetky sú zaľúbené do rovnakého mladého muža. Ešte keď bol  Princ Krasoň chlapček, zlomyseľne ho zakliala zlá kráľovná. Odvtedy sa do neho každé dievča v kráľovstve beznádejne zamiluje. Čo sa môže zdať ako splnenie sna, dokáže miestami poriadne skomplikovať život.

Aby nešťastník prelomil kliatbu a našiel pravú lásku, vydá sa na dobrodružnú cestu. Spoločnosť mu robí neznámy cudzinec Lenny, o ktorom Krasoň ani netuší, že je to v skutočnosti preoblečené dievča Lenore – jediné, na ktoré kliatba neplatí.

Humorný príbeh o odvážnych činoch, správnych rozhodnutiach a pravej láske zaručene pobaví celú rodinu. V slovenskom znení navyše budú môcť diváci a diváčky počuť množstvo známych hlasov – Moniku Potokárovú, Zuzanu Mauréry, Dušana Cinkotu, Mirku Partlovú či Andreu Somorovskú. Animovaný film Princ Krasoň príde do kín vďaka distribučnej spoločnosti Continental film.

Trailer: 

Inzercia

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Continental film