Pripravujú životopisný televízny film o Britney Spears

Britney spears
Americká speváčka Britney Spears. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 25. augusta (WebNoviny.sk) – Americká televízia Lifetime oznámila, že pripravuje životopisný film o speváčke Britney Spears. Dvojhodinová snímka s pracovným názvom Britney prerozpráva príbeh speváčkinej cesty k sláve vrátane jej úspechov a pádov.

Okrem iného ukáže jej rozchod so spevákom Justinom Timberlakeom, rozvod rodičov či dve nevydarené manželstvá. V titulnej úlohe sa predstaví austrálska herečka Natasha Bassett, ktorá sa objavila napríklad v snímke Ave, Caesar! (2016). Nakrúcanie novinky odštartuje v septembri, pričom televízia Lifetime ju plánuje odvysielať na budúci rok.

Britney Jean Spears

sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovali nahrávky Oops!… I Did It Again (2000), Britney (2001), In The Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200.

Na konte má hity ako …Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!… I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till The World Ends. V roku 2002 si zahrala Lucy Wagner vo filme Crossroads a objavila sa aj v snímke Austin Powers v Zlatom úde. O šesť rokov neskôr stvárnila Abby v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Britney Spears