Prišiel čas pozrieť sa do zrkadla, naložil Matovičovi na Facebooku jeho vlastný poslanec z OĽaNO

Ján Krošlák
Poslanec Ján Krošlák (OĽaNO). Foto: Facebook Ján Krošlák

Poslanec parlamentu za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Ján Krošlák odkázal premiérovi Igorovi Matovičovi (OĽaNO), že „prišiel čas pozrieť sa do zrkadla“. Uviedol to vo svojom profile na sociálnej sieti.

Doplnil, že prestáva veriť argumentom a frázam, že premiér sa zmení, dorastie do premiérskeho kresla, naučí sa vládnuť alebo že sa poučí z vlastných chýb.

Ťažkú prácu ministrov si váži

Krošlák mu tiež vyčíta, že „neuvážené, provokujúce a niekedy infantilné statusy, aj napriek radeniu poradcov zo všetkých strán, stále pokračujú“.

Krošlák podotkol, že vládu podporuje a váži si ťažkú prácu všetkých ministrov. „Väčšina mojich kolegov poslancov sú múdri, čestní ľudia, a preto si myslím, že nepatria všetci do jedného vreca. Dobrý premiér má ľudí spájať a nie rozdeľovať. Ľudia by ho mali mať radi alebo rešpektovať. V najhoršom prípade s ním nesúhlasiť, ale nie nenávidieť,“ povedal.

Poslanci OĽaNO nie sú žiadne ovce

Pokles preferencií OĽaNO podľa Krošláka nesúvisí s koronavírusom, ale so správaním predsedu vlády.

„Je zjavné, že desať percent voličov ho nenávidí a možno desať percent miluje. Prekáža mi však, že 80 percent Slovákov sa chytá pri pohľade na jeho statusy alebo výstupy v televízii neveriacky za hlavu a pocitovo sa pomaly, ale isto preklápajú k tej sklamanej negatívne naladenej skupine Slovákov,“ zdôraznil.

Podľa Krošláka poslanci OĽaNO nie sú žiadne ovce, majú vlastné názory a sú medzi nimi aj takí, ktorí majú na to, aby viedli túto krajinu lepšie. Podľa jeho slov ostáva stále poslancom vládnej koalície.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Igor MatovičJán Krošlák
Firmy a inštitúcie OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti