Privyrobiť si na Oscaroch? Možné aj na Slovensku!

Oscar foto.jpg
Foto: NIKÉ

BRATISLAVA 22. februára 2019 (WBN/PR) – Stávkovanie už dávno nie je len o športových podujatiach. Svojich nadšencov majú aj politické, či spoločenské udalosti. A jednou z nich je aj udeľovanie prestížnych filmových ocenení – zlatých sošiek, známych aj ako Oscary. Víťazov spoznáme už tento víkend.

Uspejú favoriti?

Tohtoročný galavečer sa uskutoční už najbližšiu nedeľu. Očakáva sa tipérsky nudný večer plný tutoviek.  Z minulosti však vieme, že  núdza nie je ani o prekvapenia. „Áno, dá sa povedať, že tohtoročný Oscar má svojich jasných favoritov. Podobne zmýšľajú aj tipéri, ktorí v tom majú prevažne jasno,“ prezradil hlavný bookmaker Niké Richard Slušný.

Herec.jpg
Foto: NIKÉ

Tešiť sa bude Malek i Close?

Rozmeňme si to na drobné. Bolo by prekvapením, ak by dokonalé stvárnenie Fredyho Mercuryho nezostalo bez povšimnutia. Preto tip na to, že v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe vyhrá Rami Malek, je prvou tutovkou tohtoročných Oscarov s kurzom 1,15. Z ďalších možností má reálne šance aj Christian Bale za rolu viceprezidenta USA Dicka Cheneyho. Ak by sa zrodil takýto scenár, váš vklad by sa vynásobil kurzom 4,60. Aj ženská kategória má karty rozdané. Za úlohu vo filme The Wife by sa mala tešiť Glenn Close, na ktorú je vypísaný rovnako kurz 1,15. Hoci, pozor na Oliviu Colman. Kráľovnú Annu stvárnila vo filme Favoritka volá. Žeby to bola predzvesť jej úspechu? Kurz na jej triumf je 5,00.

Herecka.jpg
Foto: NIKÉ

Postará sa Bohemian Rapsody o prekvapenie večera?

Favoritom v najsledovanejšej kategórii – Najlepší film – je snímka mexického režiséra Alfonsa Cuaróna s názvom Roma. Pravda, v tomto prípade sú tipéri o niečo opatrnejší a podobne zmýšľajú aj bookmakeri. Kurz na jeho triumf mierne stúpa. „Prijaté stávky sú o čosi vyrovnanejšie v porovnaní s predchádzajúcimi kategóriami. Hlavne Bohemian Rapsody šliape Rome na päty,“ uviedol Slušný. Snímka o legendárnej kapele Queen získala Zlatý glóbus v kategórii dráma a možno sa postará aj o jedno z najväčších prekvapení tohtoročného Oscara. Kurz na jej triumf je lákavý – 14,0.

Film.jpg
Foto: NIKÉ

Natipuj si v Niké!

Tohtoročný Oscar prinesie radosť oceneným a môže aj vám. Vyberte si svojich favoritov na tikety a tešte sa s nimi. Navyše, Niké nových hráčov odmení. Pri registrácii si môžete vybrať bonus šitý na vašu mieru – 20 stávok zadarmo v hodnote 40 eur či vstupné bonusy v hodnote 50 eur, 300 eur alebo 1000 eur.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Christian BaleNIKÉOscar