Video: Líder "progresívcov" Truban hovorí o svojej skúsenosti s marihuanou (aktualizované)

Michal Truban
Michal Truban na videu, v ktorom hovorí o drogách. Reprofoto: www.youtube.com.
  • aktualizované 31. júla 12:15

Na internete sa objavilo video, v ktorom sa populárny slovenský politik má priznať k užívaniu drog. Autori videa tvrdia, že ide o predsedu strany Progresívne Slovensko Michala Trubana.

Líder „progresívcov“ pre portál WebNoviny potvrdil, že na videu je naozaj on. „Je to výsek z niektorej z prednášok, kde hovorím o svojich skúsenostiach z podnikania a o tom, aký to bol život, keď sme s kamošom na intráku rozbiehali firmu,“ uviedol.

Ako Truban dodal, hovorí úprimne o jeho skúsenosti s marihuanou. „Konkrétne v tom videu hovorím o zlom stave, ktorý prichádza po opadnutí jej účinku. Zdieľal som túto skúsenosť aj na prednáškach o podnikaní, aby si mladí ľudia nemysleli, že marihuana vyrieši ich problémy,“ priblížil.

Truban podľa vlastných slov nemá problém o tejto téme hovoriť otvorene lebo ho hnevá, keď niekto trávu vyskúša a potom sa tvári, že nie.

Fascinuje ma, akú námahu si niekto dáva, keď pozerá moje staré blogy a videá a hľadá čokoľvek, čo sa dá vytrhnúť z kontextu a účelovo zneužiť proti mne. Toto je presne tá stará politika vyhrabávania špiny, ktorú chceme vymeniť,“ dodal na záver Truban vo svojom stanovisku pre portál WebNoviny.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michal Truban
Firmy a inštitúcie PS Progresívne Slovensko