Video: Líder "progresívcov" Truban hovorí o svojej skúsenosti s marihuanou (aktualizované)

Michal Truban
Michal Truban na videu, v ktorom hovorí o drogách. Reprofoto: www.youtube.com.
  • aktualizované 31. júla 12:15

Na internete sa objavilo video, v ktorom sa populárny slovenský politik má priznať k užívaniu drog. Autori videa tvrdia, že ide o predsedu strany Progresívne Slovensko Michala Trubana.

Líder „progresívcov“ pre portál WebNoviny potvrdil, že na videu je naozaj on. „Je to výsek z niektorej z prednášok, kde hovorím o svojich skúsenostiach z podnikania a o tom, aký to bol život, keď sme s kamošom na intráku rozbiehali firmu,“ uviedol.

Ako Truban dodal, hovorí úprimne o jeho skúsenosti s marihuanou. „Konkrétne v tom videu hovorím o zlom stave, ktorý prichádza po opadnutí jej účinku. Zdieľal som túto skúsenosť aj na prednáškach o podnikaní, aby si mladí ľudia nemysleli, že marihuana vyrieši ich problémy,“ priblížil.

Truban podľa vlastných slov nemá problém o tejto téme hovoriť otvorene lebo ho hnevá, keď niekto trávu vyskúša a potom sa tvári, že nie.

Fascinuje ma, akú námahu si niekto dáva, keď pozerá moje staré blogy a videá a hľadá čokoľvek, čo sa dá vytrhnúť z kontextu a účelovo zneužiť proti mne. Toto je presne tá stará politika vyhrabávania špiny, ktorú chceme vymeniť,“ dodal na záver Truban vo svojom stanovisku pre portál WebNoviny.

https://www.youtube.com/watch?v=Rm3ZeHb2zUw;feature=youtu.be

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michal Truban
Firmy a inštitúcie PS Progresívne Slovensko