Problémy pri fotení hokejistov, Tomáš Tatar spadol z lavičky

Problémy pri fotení hokejistov, Tomáš Tatar padol z lavičky
Pád Tomáša Tatara počas oficiálneho fotografovania slovenskej hokejovej reprezentácie v rámci majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2014 v tréningovej hale v Čižovka aréne v Minsku. Bielorusko, Minsk, 13. máj 2014. Foto: facebook.com/Tomáš Tatar

MINSK 13. mája (WEBNOVINY) – Až na druhý pokus absolvovali slovenskí hokejisti v dejisku majstrovstiev sveta v bieloruskom Minsku oficiálne fotenie pre potreby Medzinárodnej hokejovej federácie.

Všetko o MS v hokeji nájdete —>>> TU.

Pri prvom fototermíne chýbal v nedeľu fotograf, hráči sa preto rýchlo prezliekli do tréningových dresov a absolvovali prípravnú jednotku. V utorok už bolo všetko stopercentne pripravené a mohlo sa fotiť. Hokejisti prišli na ľad tréningovej haly Čižovka Areny v modrej zápasovej kolekcii dresov.

Obrazom: Oficiálne fotenie slovenskej hokejovej reprezentácie

Ani tentoraz sa však nevyhli Slováci pri fotení menším problémom. Keď už bolo mužstvo takmer pripravené, pohla sa zadná lavička a Tomáš Tatar z nej letel na ľad. Postupne sa objavili na ploche aj ďalší zo zadného radu. „Niekto s lavičkou posunul a popadali sme ako domino. Ja som bol v pohode, ale bolo mi ľúto nášho fyzioterapeuta, ktorý nemal na rozdiel odo mňa výstroj a tiež spadol,“ povedal Tomáš Tatar.

Obrazom: Zápas Slovensko – Francúzsko

Utorkový tréning bol dobrovoľný, hráči sa fotili o 12.30 SELČ. Následne viacerí z nich odišli do šatne, kde absolvovali prípravu na suchu. Na ľade zostala jedenástka hráčov – brankári Július Hudáček a Jaroslav Janus, obrancovia Marek Ďaloga, Juraj Valach, Vladimír Mihálik, Peter Čerešňák a útočníci Tomáš Marcinko, Martin Réway, Juraj Mikúš, Andrej Šťastný a Marcel Haščák.

Problémy pri fotení hokejistov, Tomáš Tatar padol z lavičky
Foto: SITA/Ján Viazanička
Obrazom: Pondelňajšie zápasy na MS v hokeji

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej ŠťastnýJaroslav JanusJúlius HudáčekJuraj MikušJuraj ValachMarcel HaščákMarek ĎalogaMartin RéwayPeter ČerešňákTomáš MarcinkoTomáš TatarVladimír Mihálik
Firmy a inštitúcie Slovenská hokejová reprezentácia