Program olympiády v Londýne na nedeľu 5. augusta

Oh_ilustračné
Foto: SITA/AP

LONDÝN 5 augusta (WEBNOVINY) – Program olympijských hier v Londýne na nedeľu 5. augusta:

PROGRAM – NEDEĽA 5. AUGUSTA

ATLETIKA

12.00 h: Maratón Ž

20.00 h: 400 m prek. Ž – rozbehy (20.00), výška M – kvalifikácia (20.05), trojskok Ž – finále (20.35), 100 m M – semifinále (20.45), 1500 m M – semifinále (21.15), kladivo M – finále (21.20), 400 m M – semifinále (21.40), 400 m Ž – finále (22.10), 3000 m prek. M – finále (22.25), 100 m M – finále (22.50)

BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Angola – Česko (12.15), Čína – USA (17.45), Chorvátsko – Turecko (21.00)

B-skupina: Francúzsko – Rusko (10.00), Kanada – Austrália (15.30), Veľká Británia – Brazília (23.15)

BEDMINTON

o 3. miesto – dvojhra M, štvorhra M (10.00)

finále – dvojhra M, štvorhra M (14.00)

BOX

ženy: 1. kolo do 51 kg (14.30), 60 kg (15.30), 75 kg (16.30)

muži: štvrťfinále do 56 kg (21.30) a 91 kg (22.30)

Prvý štart Usaina Bolta v Londýne
Foto: SITA/AP

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: Omnium – stíhacie preteky jednotlivcov na 4 km (11.00), Omnium – 15 km scratch (18.00), 1 km s pevným štartom (19.10), šprint – štvrťfinále (17.35), o 5. – 8. miesto (19.45)

ženy: šprint – kvalifikácia (12.00), šestnásťfinále (17.00) a opravy (17.50), osemfinále (18.35) a opravy (19.05), o 9. – 12. miesto (19.50)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Brazília – Angola (12.15), Čierna Hora – Rusko (15.30), Chorvátsko – Veľká Británia (17.15)

B-skupina: Švédsko – Kórejská republika (10.30), Nórsko – Španielsko (20.30), Dánsko – Francúzsko (22.15)

JACHTING

12. a 13. rozjazdy triedy 49er mužov, 9. a 10. rozjazdy tried RS-X mužov, RS-X žien, 5. a 6. rozjazdy triedy 470 žien (13.00), finálové jazdy tried Star mužov (14.00), Finn mužov (15.00)

Prvý štart Usaina Bolta v Londýne
Foto: SITA/AP

JAZDECTVO

skoky družstiev – finále 1. kolo (12.00), skoky jednotlivcov – 2. kvalifikácia (12.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

štvrťfinále Ž (19.00, dva zápasy, 23.00, dva zápasy)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Pakistan – JAR (11.45), Veľká Británia – Austrália (20.00) Argentína – Španielsko (22.15)

B-skupina: Nový Zéland – Belgicko (9.30), India – Kórejská republika (14.45), Holandsko – Nemecko (17.00)

SKOKY DO VODY

finále skokov z 3 m dosky žien (20.00)

STOLNÝ TENIS

štvrťfinále družstiev mužov (11.00 a 15.30), 1. semifinále družstiev žien (20.00)

Oh_ilustracka
Foto: SITA/AP

STREĽBA

ľubovoľná pištoľ 60 muži (10.00 kvalifikácia, 13.30 finále), trap muži (1. časť kvalifikácie, 10.00)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačná technická zostava dvojíc (16.00)

ŠERM

fleuret mužských družstiev – 1. kolo (10.00), štvrťfinále (11.30), semifinále (13.00), o 5. a 7. miesto (16.00) o 3. miesto (19.00), finále (20.15)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále prostných mužov (15.00), preskoku žien (15.50), koňa s držadlami mužov (16.41)

TENIS

zápasy o 3. miesto – štvorhra žien (13.00), dvojhra mužov (13.00)

finále – miešaná štvorhra (13.00), štvorhra žien (15.00), dvojhra mužov (15.00)

Roger Federer
Foto: SITA/AP

VODNÉ PÓLO

ŽENY

štvrťfinále: A2 – B3 (15.50), A3 – B2 (17.10), A1 – B4 (20.00), A4 – B1 (21.20)

VOLEJBAL

ŽENY:

A-skupina: Alžírsko – Dominikánska republika (10.30), Veľká Británia – Japonsko (15.45), Taliansko – Rusko (17.45)

B-skupina: Čína – Kórejská republika (12.30), USA – Turecko (21.00), Brazília – Srbsko (23.00)

VZPIERANIE

A-skupina žien nad 75 kg (16.30)

ZÁPASENIE

grécko-rímsky štýl mužov – vyraďovacie súboje do 55 kg a 74 kg (14.00)

grécko-rímsky štýl mužov – finálový blok do 55 kg a 74 kg (18.45)

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom